כל הפרויקטים
מחפשים את נוגה יצחק
הפרויקט של
איילת ליכטר
תמיכה כלכלית במסע החיפושים אחרי נוגה יצחק - שנעדרת מיום רביעי ה 21/11
127%
12,748
מתוך 10,000
0
נותרו
84
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/01/2019

בבקשה תעזרו לנו למצוא את נגה דחוף - שנעדרת מתאריך 21/11/18 .

אנו מגייסים כספים על מנת להרחיב את מסע החיפושים, לפרסום , ושילוט ופריסה בחיפושים בכל רחבי הארץ על מנת שנוכל למצוא את נגה כמה שיותר מהר, ולמצוא כל שביב של מידע שיכול להביא אותנו למציאתה של נוגה.

(כאשר נגה תמצא ויישאר כסף. בחשבון הוא יועבר לתרומה .)

מטרת גיוס הכספים הינה בעיקר להפצת המידע באמצעות שילוט חוצות, פליירים וכן תרומות לעמותות השונות שמתנדבות לחפש את נוגה בכל דרך אפשרית.


רק בזכותכם, ובעזרת המאמץ המשותף שלנו - הצלחנו להגיע ליעד הראשון שלנו!

אין לנו מילים להודות לכם....

אבל לצערנו, את היעד האמיתי שלנו - למצוא את נוגה, טרם השגנו.

אנו ממשיכים בגיוס הכספים, שכן כל יום שעובר דורש מאיתנו עוד משאבים.

עזרו לנו להמשיך להפיץ את המידע אודות החיפושים, ולהמשיך לגייס כספים על מנת שנוכל לעשות את כל מה שביכולתנו - עד שנמצא את נוגה.

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו, על מנת להתעדכן בחיפושים: מחפשים את נוגה יצחק - קבוצת הפייסבוק.

מקווים להודיע לכם בקרוב שמצאנו את נוגה בריאה ושלמה!מתוך כתבה באתר "וואלה":

הנעדרת נגה יצחק בת ה-34 מתל אביב, שנעלמה לפני 15 ימים, שוטטה ברחוב ביאליק ברמת גן בצהריי יום רביעי, שעות בודדות לפני שאבד עמה הקשר, כך בתמונה האחרונה שלה, שהגיעה לידי וואלה! NEWS. בתמונה נראית יצחק כשהיא לבושה בבגדים כהים ומרכיבה משקפי שמש. אביה של נגה, רון, זיהה מיד את ביתו ואמר "זו נגי שלנו המיוחדת, היא ולא אחרת". כאמור שעות בודדות לאחר מכן נותק הקשר עם יצחק ומאז אין קצה לחוט לאן נעלמה בתו.

כזכור, בתחילת השבוע נחשף בוואלה! NEWS תיעוד נוסף של יצחק שצולם ערב לפני שהיא נעלמה. בתיעוד נראית יצחק כשהיא מגיעה לביתו של חברה לשעבר, כשהיא נושאת מתנה שקנתה לו לכבוד יום הולדתו, באזור המרכז. מקרוביה מספרים כי השניים נמצאים ביחסים טובים מאז שנפרדו. עוד נודע, שיצחק העבירה אצלו את הלילה ויום לאחר מכן בעת שעשתה את דרכה לעבודה ברמת החייל, נעלמו עקבותיה.

אחר היעלמותה של נגה, גם חברה לשעבר זומן לחקירה בתחנת המשטרה, אף נערך חיפוש נרחב בבית המשפחה ברחוב כצנלסון בגבעתיים.

בניסיון לקבל עוד פיסות מידע לגבי מה שעלה בגורלה של יצחק, פתחו קרוביה קבוצת פייסבוק "מחפשים את נגה יצחק" בתקווה שאולי מהרשתות החברתיות יגיעו רמזים היכן היא נמצאת. בסוף השבוע בני משפחתה של יצחק ירדו לאילת וסרקו את העיר, סיירו בבית המלון, הציגו בפני אנשי הביטחון את תמונותיה של נגה, סרקו את חופי ימם של אילת, אך ללא הועיל. עד לשעה זו, משפחתה הקרובה לא יודעת מה עלה בגורלה.

בשבוע שעבר פורסמו בוואלה! NEWS ההתכתבויות האחרונות של נגה עם אביה רון, "אבא שלי שיהיה לך שבוע טוב, אני אוהבת אותך", כך כתב בהודעה אחרונה ששלחה לאביה יום לפני שהוכרזה כנעדרת. "אבא שלי שיהיה לך יום מוצלח ומלא באושר", כתבה בהודעת הווטסאפ ששלחה לאביה ב-20 לחודש שעבר, שהשיב לה מבלי שיידע כי זאת תהיה ההתכתבות האחרונה ביניהם.

בהודעה ששלח לה שלושה ימים לאחר מכן התייחס אביה לכך שיום הולדתה קרב וברצונו לתכנן אירוע לכבודה. משלא השיבה לו שלח האב המודאג הודעה שתיצור עמו קשר. "נגי נג. את מדאיגה אותי מאוד. בבקשה תתקשרי דחוף".

"הגעגועים והדאגה חונקים את גרוני. הדמעות זולגות מעצמן. מתפלל לשלומה של נגה. מקווה ומייחל שלא אונה לה כל רע", כתב אמש האב רון בפוסט בפייסבוק.

 

מתוך מודעת הנעדרים (מטעם דוברות המשטרה):

*נגה יצחק, בת 34 ילידת 23/11/1984 המתגוררת בתל אביב*

 נעדרת מתאריך 21/11/18 יום ד' שעה 0800 מגבעתיים.

*תיאורה* בת 34 שיער שטני גובה 157  צבע עור בהיר  מבנה גוף בינוני  עיניים כחולות  *קעקוע גדול על השוק* * עגיל פירסינג מעל שפה עליונה*

לא ידוע מה לבשה.  היתה עם תיק גב אפור.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.