כל הפרויקטים
חורשה לנשמה -חורשה חברתית
הפרויקט של
נטע קוזניק
בשיתוף
רוח טובה
מדובר בחורשת אורנים קטנה אותה אנו רוצים להכשיר לחורשה פעילה לטובת הילדים והנוער המאושפזים במחלקות הסגורות.
126%
25,200
מתוך 20,000
0
נותרו
176
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/03/2019

אנו, נטע ואיריס, הצוות החינוכי חברתי בבי"ס "דקלים" במרכז לבריאות הנפש בנס ציונה, מזמינות אתכם, חברים עם נשמה ורגישות לקחת חלק בהקמת חורשה פעילה 

חורשה לנשמה.

קצת עלינו...

אנו מורות בבית הספר מעל 20 שנה, חלק מצוות חינוכי שכולל מורות מחנכות, מורות מקצועיות, סייעות ותרפיסטיות. אוהבות את העבודה עם הילדים והנערים המיוחדים במינם. זוהי עבודה מאתגרת ומרתקת, מטלטלת ומרגשת, עבודה יצירתית ועם אהבה אינסופית. 

קצת על התלמידים שלנו...

התלמידים בבית הספר מאושפזים במחלקות השונות לאור קשיים נפשיים/ רגשיים. הם מגיעים בתקופת המשבר הכי עמוק שלהם, ועל כן אנו מעוניינים ליצור עבורם מקום המאפשר חוויות חיוביות ומעצימות. התלמידים זקוקים להרבה מרחב בכדי להתאוורר, להירגע ולשחרר את הגוף. היציאה למרחב החיצוני מאפשרת לתלמידים ללמוד בצורה המותאמת לצורכיהם, ולצאת מגבולות המחלקה (המקום החולה), לטבע (המקום הבריא).  

קצת על החלום המשותף שלנו...

בצמוד לביה"ס  ישנה חורשת אורנים קטנה יפהפייה אבל מוזנחת. אנו  מזמינות אתכם, חברים יקרים, לקחת חלק בהכשרת החורשה לפעילות חברתית של הילדים והנערים המאושפזים. 

אנו צריכים לנקות את החורשה, ליישר אותה ע"י פיזור של חמרה או חצץ. בנוסף אנו מעוניינים בשולחנות פיקניק, בפינות זולה ובספסלי עץ נמוכים ומבוטנים למפגשי הילדים. יש לנו רעיונות לפעילויות כמו לוחות קליעה למטרה על העצים, מסלולי שיווי משקל מבולי עץ, מסלולים תחושתיים, ערסלים תלויים ועוד.

שיתפנו את הרעיון בחברת התלמידים ואלו תגובותיהם:

א (בן 10): "אני הייתי רוצה מקום שאפשר להשתחרר בו ולהיות הטרזן של עצמי".

י (בן 12): " אם זה ייצא לפועל זה יהיה בשבילי פארק השנה".

ד (בן 11): "יהיה לי מקום לפיקניק נעים עם המשפחה שבאה לבקר".

כמובן שהילדים והנוער הם המוטיבציה של כולנו!! הם מחכים לתחילת העבודה!! הם חוקרים את האפשרויות, חושבים מחוץ לקופסה, חולמים בגדול.

אנו מאמינות שיציאה לאוויר ולטבע לפעילויות חברתיות משפרת את המצב הנפשי והרגשי של הילדים והנערים ותורמת רבות למיומנויות החברתיות שלהם. 

נשמח לכל אחד ואחת שמעוניינים לקחת חלק בפרויקט, שרוצים ליצור קשר שאין דומה לו עם התלמידים הנפלאים שלנו. 

נשמח לרעיונות שלא חשבנו עליהם, נשמח לעזרה בתכנון מאנשים עם ניסיון בתחום, נשמח לכל שיתוף והשתתפות שלכם חברים בפרויקט החורשה לנשמה.

מניסיון שלנו, בילוי משותף בפרויקט משותף הוא חוויה שאין דומה לה. כולנו נהנים מהכרות חדשה וכולנו ביחד לוקחים חלק ביצירה מרגשת ומיוחדת במינה.


אנו מבטיחות להעניק לכל תורם ותורמת מייל חיוך :) עם מילות תודה מאיתנו ומהילדים. 

חיוך של ילד אחד זו המתנה הכי גדולה בעולם!!!תודה עם המון נשמה

נטע ואיריס, צוות חינוך חברתי.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.