כל הפרויקטים
נלחמים על אבינעם
הפרויקט של
נלחמים על אבינעם בוכריס
חייל מצטיין וכיום חולה במחלה קשה (ALS). אבינעם בוכריס, נאבק על חייו וזקוק נואשות לתרומתכם כדי להמשיך בטיפול מציל חיים.
100%
1,002,253
מתוך 1,000,000
0
נותרו
5548
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/02/2019

נלחמים על החיים של אבינעם!

ניתן גם לתרום טלפונית במספר 03-9592099

אבינעם בוכריס, בן 26, הוא האדם שכל אחד מאיתנו היה שמח להיות חבר שלו. חייכני, חברותי, מלא חיים. אבינעם גדל כילד בשילה, הלך לבית הספר, שיחק, יצא עם החבר'ה, בילה עם המשפחה, גדל לתפארת, ובגיל 18 התגייס. במהלך שירותו הצבאי השתתף אבינעם במבצע 'צוק איתן', ובנקודה זו החיים שלו קיבלו תפנית חדה.

באחד מימי הלחימה במבצע הבחין אבינעם, שהיה נהג טנק, בכדור אש ההולך ונע לעבר הטנק שלו. היה זה טיל שנורה ועמד לפגוע פגיעה ישירה בו ובצוות שהיה איתו. אבינעם הסיט את הטנק באופן מידי, ללא קבלת פקודה, ובכך הציל למעשה את חייו וחיי צוות הטנק. על מעשה זה קיבל אבינעם אות הצטיינות.

אך מעשה הגבורה של אבינעם גבה מחיר. בעקבות המקרה הטראומתי החל אבינעם לחוש שגופו איננו פועל כשורה. משהו השתנה. בהתחלה התפקוד שלו היה תקין, אך אט אט עם ההתדרדרות במצבו הגופני והבריאותי הבין אבינעם שהדברים מצריכים אבחון. הוא עבר סדרת בדיקות שבסופה התברר לו שהוא חולה ב ALS  מחלת ניוון שרירים, מחלה קשה וסופנית.

החולים בALS אינם יכולים להפעיל את השרירים, דבר הגורם להיחלשותם ולבסוף - לשיתוקם המוחלט. במהלך המחלה נפגעים בהדרגה השרירים האחראיים על הפעלת הגפיים, הדיבור הנשימה ועוד. רוב החולים יחיו 3-5 שנים מיום האבחון.

בעקבות פריצת דרך מדעית ניתן לקבל תרופה שמאטה את התקדמות המחלה. התרופה ניתנת בדרום קוריאה ויש לה הצלחה מוכחת בקרב חולים רבים. אבינעם זכה לקבל סבב טיפולי אחד לפני כשנה, בסיועם של רבים וטובים שנרתמו לתרום בקמפיין גיוס ההמונים שנערך לצורך העניין.

הטיפול הצליח מאד, וסייע לעצירת המחלה. אך כדי שאבינעם יוכל להמשיך לחיות חייבים להמשיך ולערוך עוד לפחות שלושה סבבי טיפולים. עלות כל סבב כ- 300,000 ₪. מדובר בסכומי עתק שרק סיוע חיצוני יוכל לעזור לאבינעם לעמוד בהם.

אנו פונים אליכם להתגייס למען אבינעם ולתת כמה שאפשר ומכל הלב. כל שקל שניתן, זהו עוד רגע חיים בשבילו. ומגיע לו לחיות. כי הוא נלחם בשבילנו, ועכשיו תורנו להילחם בשבילו. 

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.