כל הפרויקטים
טיול למשפחות מבקשי מקלט
הפרויקט של
נדב יואל
טיול מחוץ לתל אביב בחינם למשפחות מבקשי מקלט ומשפחות ישראליות , את הטיול יובילו חניכי חוגי סיירות בשכבה י"ב.
109%
8,697
מתוך 8,000
0
נותרו
80
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 12/02/2019

הגענו ליעד!! תודה רבה לכל מי שתרם ועזר לפרויקט המדהים הזה לקרות. חברת ההסעות איתה אנחנו עובדים תרמה גם היא והיא לוקחת רק 1000 ש"ח לאוטובוס צמוד. זה מאפשר לנו להוציא 4 אוטובוסים!!!! עד עכשיו נירשמו כבר 160 אנשים ואנחנו ממשיכים לקבל פניות. 

שמי נדב יואל ואני מתנדב בשנת השירות של חוגי הסיירות של קק"ל. 

מטרת הפרויקט

לפרויקט מטרה כפולה: להפגיש וליצור קשר בין מבקשי המקלט לחברה הישראלית ובנוסף להוציא את משפחות מבקשי המקלט לאוורור מתל אביב ומהעבודה. שגרת החיים של מבקשי המקלט עמוסה מאוד. רבים מהם עובדים שעות רבות בשבוע בעבודות קשות וסיור לסביבה שונה ואווירה שונה יהיה משמעותי עבורם. 

חוגי סיירות של קקל

חוגי סיירות של קק"ל הוא אירגון נוער שרואה בטבע וביציאה לטיול הזדמנות חינוכית גדולה. מתוך שבע הקומונות הקיימות היום, אני נמצא בקומונת עכו ובמסגרת שנת השירות אני מתכנן טיולים ופעילות שבועית לילדי האזור. כמו כן, אני אחראי גם על התוכן של השכבה הבוגרת שכבת י"ב. בשנה הזו רצינו לעודד את שכבת י"ב לאקטיביזם חברתי, והם בחרו בסוגיית מבקשי המקלט כפרויקט וכהתנסות בעשייה חברתית. לאחר ההחלטה על הנושא עברנו כנס בו למדנו יותר על המצב המורכב של מבקשי המקלט בישראל והחלטנו ביחד עם השכבה שאנו רוצים להוציא יום טיול חינמי למשפחות מבקשי מקלט ולמשפחות ישראליות. 

מטרות הגיוס

שכבת יב של חוגי סיירות מכל הארץ יעבירו ללא תשלום סיור והפעלות למשפחות מבקשי המקלט ולמשפחות הישראליות.

הכסף שאנו מבקשים הוא עבור שני אוטובוסים מתל אביב לאזור הטיול - תל עזקה, הנמצא באזור השפלה, ליד בית שמש. התשלום הוא עבור הנסיעה הלוך ובחזרה, ועבור חולצות אותן נוציא במיוחד לאירוע, אותן משפחות מבקשי המקלט יקבלו בטיול. הכסף מועבר לעמותת חוגי סיירות של קק"ל לצורך תשלום לחברת האוטובוסים והחולצות בלבד. חוגי סיירות יוציאו קבלה על התשלום לחברת האוטובוסים ולחולצות.

במידה והפרויקט יצליח בנוסף לרווח אותו יקבלו קהילת מבקשי המקלט מהטיול ומהמפגש עם החברה הישראלית, אנחנו כחברה נתברך בבוגרי י"ב אקטיביסטים ועם קלים לתרום ולהשפיע על החברה.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.