כל הפרויקטים
רוכשים מדרגון לאמה
הפרויקט של
יובל בן גל
אמה- קשישה ערירית שלא יצאה מביתה כבר 7 חודשים.עזרו לנו לרכוש לה כסא גלגלים מיוחד למדרגות הנקרא "מדרגון",להגשים לה את החלום ולצאת מהבית.
102%
18,364
מתוך 18,000
0
נותרו
97
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/02/2019

עזרו לנו לגייס כסף על מנת לרכוש לאמה כסא גלגלים מיוחד הנקרא "מדרגון"- כסא שיורד ועולה מדרגות ומיועד לאנשים שאין ביכולתם ללכת. 
אמה, קשישה ערירית בת 81, לא יצאה מהבית כבר למעלה מ7 חודשים עקב חוסר היכולת שלה לרדת במדרגות מביתה שבקומה השניה. 

את אמה המקסימה הכרתי לגמרי במקרה, כשחילקתי אריזות שי לקשישים המוכרים לרווחה בראש השנה האחרון. מהרגע שנכנסתי לביתה, היא נכנסה אלי עמוק ללב. לאט לאט התבסס הקשר בנינו, ואני מקפידה להגיע אליה לפחות פעם בשבוע. אמה מספרת תמיד שמה שהכי חסר לה, יותר מכל דבר חומרי, זה פשוט מישהו לדבר איתו. במהלך השיחות שלנו, דיי מהר נחשפתי לעובדה שהיא לא יוצאת מהבית כבר למעלה מ-7 חודשים. 

אמה הייתה נוהגת לצאת בקביעות למועדון לקשיש שבעירה- נצרת עילית. לעמותה למען הקשיש היה כיסא מיוחד שיכל להוריד אותה במדרגות. הכסא התקלקל, ומאז אמה לא יצאה מביתה בכלל. כרגע העמותה לא מתכוונת לרכוש כיסא חדש, ולפי החוק היא גם לא מחויבת לכך. 

תוך כדי השיחות והביקורים אצל אמה, החלטתי לצאת באיסוף תרומות כדי לרכוש לה כיסא מדרגון. 

במידה ונצליח לרכוש לאמה כיסא מיוחד, אמה תזכה להגשים את החלום הקטן שלה, הבסיסי ביותר - לצאת מהבית, לשאוף אוויר צח, לפגוש אנשים. 

לאמה אין אף אחד שידאג לה. אין לה ילדים ומשפחה. כל שנותר לה הוא לסמוך על רוחב הלב של אנשים זרים, שיסכימו לתרום ולו במעט על מנת לעזור לנו לרכוש לה את הכיסא. 


תמונה זו צולמה בהדגמה של הכיסא שנרכוש לאמה, במידה ונצליח לגייס את הכסף. רק תראו את האושר על הפנים של האישה המקסימה הזו, שרוצה כמו כל אדם רגיל להיות מסוגלת לצאת מהבית.

נציין שהחברה ממנה אנו מתכננים לרכוש את הכיסא- חברת "העיקר הבריאות",  תרמה 5000 ש"ח על חשבונם לשם רכישת הכיסא. את היתרה אנו צריכים לגייס בעזרתכם! 

רק בזכותכם נצליח לגייס את הסכום הדרוש לרכישת הכיסא! 

יחד נוכל לעזור לאישה בערוב ימייה לחיות את חייה בכבוד ובשמחה, ולעשות את הפעולה הפשוטה והכל כך יומיומית הזו- לצאת מהבית.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.