כל הפרויקטים
החלק שלי בפאזל- מחנה קיץ
הפרויקט של
טליה דודל ושירי שם טוב
עמותת החלק שלי בפאזל משלבת בין ילדים ונוער בסיכון לבין ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים במטרה להעצים את שתי האוכלוסיות, ולשלבן בחברה.
100%
20,090
מתוך 20,000
0
נותרו
120
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/02/2019

"פעם ראשונה שהרגשתי כמו כל ילד אחר. הרגשתי שמאמינים בי, הרגשתי שאני יכול, הרגשתי שאני שווה משהו" אלדר, בוגר העמותה

בעבור מה הכסף שאתם תורמים?

הכסף יוצא ישירות עבור מלגות לנערים בסיכון ולנערים עם צרכים מיוחדים כדי שיוכלו להיות חניכים במחנה שלנו כבר בקיץ הקרוב (2019). המחנה מתנהל בכפר נהר הירדן בסגנון של מחנה אמריקאי ומעניק לילדים חוויה חינוכית ומהנה. פעילויות שיש במחנה: כישורי חיים וכתיבת קורות חיים, אומגה, בריכה, סוסים, פעילות אתגרית, העצמה אישית, איך אני תופס את עצמי, איך אני חושב שאחרים תופסים אותי ואיך הייתי רוצה שיתפסו אותי בחברה?, בישול, תרומה לקהילה ועוד. 

הסכום שאנו אוספים דרך עמוד זה, הוא חלק מסכום כולל גדול יותר, שיאפשר לכ-60 חניכים להשתתף במחנה הקיץ, בנוסף ל-40 אנשי צוות.
בנוסף לתרומות דרך אמצעי זה, יתקיים ערב התרמה והפנינג מכירה, שכל הכנסותיהם ישמשו לטובת המחנה כמובן.

קצת על העמותה:

עמותת החלק שלי בפאזל משלבת בין ילדים ונוער בסיכון לבין ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים במטרה להעצים את שתי האוכלוסיות, להבטיח את התפתחותם של כל אחד מהילדים והנוער כאינדבידואלים ולהבטיח את השתלבותם המוצלחת בחברה הישראלית. כנגזרת מכך, העמותה פועלת במספר מישורים שהמרכזי בניהם הוא הקמת מסגרת קבועה של פגישות שוטפות לאוכלוסיות הללו בתוך מסגרות החינוך והעברת תכנים המסייעים להעצמת כל אינדיבידואל.

רקע/מהו הצורך שלמענו הפרויקט מתקיים?

בישראל, כיום כל אחת מהאוכלוסיות נשארת במעגל הפנימי שלה ומטופלת בתוכו. מצב זה מקבע את האוכלוסיות בתוך עצמן ואינו מאפשר להן להשתלב ולהתפתח, לראות את האחר ולפתח מערכות יחסים עם שונים ממהם.

שילוב שתי האוכלוסיות הללו בפעילות משותפת ומשמעותית במסגרת קבועה, מהווה שלב ביניים בדרך לשילוב מיטבי בחברה הרגילה.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.