כל הפרויקטים
שבת חברים לרפואה מיתר
הפרויקט של
אליה יהודאי
חברים יקרים! סניף בני עקיבא מיתר מזמין אתכם להיות שותפים ולתמוך בהרמת שבת לכ-20 ילדי עמותת חברים לרפואה אצלנו ביישוב
101%
10,120
מתוך 10,000
0
נותרו
48
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/02/2019

שלום!

בתאריכים י'-יא' אדר א' , 15-16.2  אנו סניף בני עקיבא מיתר נארח אצלנו ביישוב את חניכי עמותת חברים לרפואה לשבת, נשמח להשתתפותכם כדי שנוכל להוציא את השבת לפועל!

מי אנחנו? 

אנו, חברי חבריא ב' מסניף בני עקיבא במיתר (בגילאי 15-18), מזמינים אתכם להיות שותפים בארגון מחנה קיץ למשך שלושה ימים לילדים החברים בעמותת "חברים לרפואה". אנו מקיימים את המחנה על מנת להאיר את מצב רוחם, להעניק להם חוויה שונה מחיי היום-יום שלהם ולהחדיר בהם אור ותקווה לחיים.  

בימים אלו אנו עמלים על קיום המחנה ל20 ילדים מהעמותה. המחנה נועד להעלות את מצב רוחם של הילדים, להחדיר בהם תעצומות נפש כדי שיוכלו להמשיך ולהתמודד עם מצבם המורכב שהם מתמודדים איתו בכוחות עצומים. המחנה נותן חופש למשפחות הילדים המעניקות לילד טיפול ויחס במשך כל ימות השנה.

במהלך המחנה החניכים יעברו פעילויות כיפיות, אטרקציות וסדנאות. בנוסף לכך אנו שמים דגש על יצירת שיח והבעת רגשות, ולכן במהלך המחנה יהיו מעגלי שיח ודיונים סביב נושאים כמו שילוב אנשים בעלי מוגבלויות בחברה ועוד.

אנו רוצים להרים מחנה מושקע ומהנה שישמח את החניכים כמה שיותר, ולכן נשמח שתקחו חלק בהקמת המחנה.

למה אנחנו צריכים את התמיכה שלכם? 

אנו עובדים קשה כדי לארגן את המחנה, אך רק בעזרת התמיכה שלכם נוכל להוציא אותו לפועל ולשמח את הילדים. בזכות התמיכה שלכם נוכל להרים את המחנה הזה הכי גבוה שאפשר ונצליח לתת לילדים שבוע של כיף והנאה.

נשמח להשתתפותכם!

תודה מראש סניף בני עקיבא מיתר ועמותת חברים לרפואה😁

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.