כל הפרויקטים
חתונה לזוג קשיי יכולת
הפרויקט של
דוד שמלינג
שלום! אנחנו תלמידי השמינית בישל"צ מארגנים חתונה לזוג עולים חדשים מברזיל שאין להם יכולת כלכלית להתחתן. נשמח שתעזרו לנו להקים בית בישראל. תודה
108%
18,312
מתוך 17,000
0
נותרו
58
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 05/03/2019

עם ישראל היקר! 

אנו תלמידי ישיבת ירושלים לצעירים, כמידי שנה בחודש אדר מתקיימות בישיבתו פעילויות מיוחדות. גם השנה החלטנו כולנו לנתב את מרצנו לאירוע חסד משמעותי -

ארגון חתונה לעולים חדשים חסרי אמצעים, חתונה לזוג עולים חדשים שנמצאים במצב כלכלי קשה ואין באפשרותם לארגן את החתונה באופן עצמאי,הכלה והחתן עולים חדשים מברזיל והחתן התגייר לפני שנתיים.


חיפשנו פרויקט משמעותי בהתנדבות לקחת על עצמנו אשר יגרום לנו סיפוק אדיר ובמקביל מצווה ענקית, חיפשנו וחיפשנו דרך בה אנו יכולים לתרום ולעזור, ולבסוף מצאנו!


חשבנו שלארגן חתונה לזוג חסר אמצעים נשמע רעיון מדהים! חסד גדול! חתונה זה יום כה משמעותי בחייהם של זוג צעיר, וחתונה דורשת סכום גדול מאד של כסף! זה לא פשוט לארגן חתונה ללא אמצעים... החלטנו לארגן חתונה בהתנדבות. חיפשנו זוג אשר צריך עזרה כלכלית במימון החתונה, פנינו לכמה עמותות מסוגים שונים, כאלו שעוזרות לזוגות נזקקים ולבסוף החלטנו שהכי כדאי לעזור לזוג שבנוסף למצב הכלכלי הקשה הם גם עולים חדשים, שאין להם קרובים פה בארץ וקשה להם להתמודד עם השפה.


הורי החתן והכלה לצערנו לא יכולים להגיע לארץ בגלל המצב הכספי והחלטנו להפגיש את הזוג עם הוריהם ביום חופתם ובשביל זה לממן להם כרטיס טיסה לארץ.
 
אז כעת אנחנו בתהליכי ארגון החתונה, אבל, יש בעיה, חסר לנו סכום גדול של כסף, פה אתם נכנסים לתמונה! אם ברצונכם ובאפשרותכם לתרום לנו להצלחת החתונה כדי לשמח את הזוג נשמח מאד! כל תרומה תעזור!


הזוג עושה עלייה לארץ למרות המצב הכלכלי במשפחה על מנת לעזור למדינה שלנו, כעת אנו רוצים להחזיר להם טובה ולהראות להם כמה העם שלנו מדהים ועוזר במקרי הצורך. אנו צריכים המון עזרה במימון החתונה בשביל לשמח אותם, אנחנו צריכים אתכם! לא נוכל לעשות זאת לבד. נשמח מאד אם תתרמו לנו למען הפרויקט בכדי שהחתונה תתקיים בהצלחה. 

השנה איבדנו שניים מרבותינו הרב יוסי ולד והרב אלישע וישליצקי, החתונה מוקדשת לזכרם. תהא נשמתם צרורה בצרור החיים!

תודה רבה רבה! 

תלמידי השמינית.


בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.