כל הפרויקטים
נותנים תקווה ללירוי
הפרויקט של
דניאלה בני
לירוי מאובחן מלפורמציה וסקולרית אשר גורמת לו לסבל וכאבים. לאחר שהטיפולים בארץ כשלו אין מנוס מלטפל בחו"ל. מזמינים אותכם לעזור בתרומה .
101%
171,677
מתוך 170,000
0
נותרו
590
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/02/2019


רצינו להודות לכם הצלחתכם לעזור לנו להגשים צעד ענק לחלום של לירוי שלא יכאב לו יותר 🙏🙏🙏❤❤❤❤❤
שלום חברים יקרים

אני דניאלה אמא של לירוי אחרי אין ספור ניסיונות לעזור לבני אני זקוקה לעזרתכם בכדי שאוכל לעזור לבני. תרומכתם תאפשר להטיס את לירוי לארצות הברית לבצע את הניתוח ולסיים את הסבל שלו. 

לירוי בני בן 2.8 , הוא ילד חייכני, חברותי, מלא חיים.לירוי נולד כילד בריא ( עד כמה שידענו אז ), הלך לפעוטון, שיחק, למד ללכת ולמלמל ולדבר. בהגיעו לגיל שנה התגלו בלוטות מוזרות ברגלו הימנית ומיד התחלנו בבדיקות מקיפות בישראל.ובנקודה זו החיים שלו ושלנו קיבלו תפנית חדה.

למעשה, מגיל שנה עברה כחצי חודשים עד שהרופאים נתנו הבחנה , מלפורמציה וסקולית. 

מלפורמציה וסקולית מהוות מגוון רחב של הפרעות, הקשורות לחריגות התפתחות של כלי הדם בחלקים שונים של הגוף, הן עלולות לעורר תסמינים שונים, כגון כאבים, נפיחות, הגבלת תנועה או עיוותים.מלרפורמציות וסקולריות הן הפרעות מורכבות ונדירות, אי לכך הטיפול בהן דורש ידע ייחודי וניסיון . לעתים קרובות נדרשת עזרת מומחים מתחומי רפואה שונים – רדיולוגיה, כירורגיה כללית, רפואת עור, כירורגיה אורתופדית ווסקולרית. הדבר אפשרי רק במרכזים רפואיים גדולים, המתמחים באבחון וטיפול במלפורמציות וסקולריות מורכבות.

הרופאים חששו, שברגע שינתחו לבצע הסרה של המלפורמציה אז הרגל שלו עלולה להיפגע כי גופו היה מאוד קטן ופחדו לפגוע בעצבים ברגלו, בנוסף עקב כך כי אין ניסיון רב בניתוחים מסוג זה  ועוד בגיל מאוד צעיר, ולכן המליצו טיפולים אשר יפחיתו את הכאבים . ולכן לירוי ביצע מס' צנתורים טיפוליים לצורך הורדת רמת הכאב, אך הכאב החמיר גרם לו לצליעה בעיות ויסות חושי והכל עקב התקפיי הכאב וסבל רב לילות בלי שינה ושום פתרון. גם לאחר מס טיפוליים תרופתיים נרקוטיים לא היה הצלחה בהקלה על הכאב.

לאחר התייעצויות רבות מול מס רב של רופאים הומלץ לבצע הסרה של הנגע הורידי לצורך הקלה של הילד . המקום האידיאלי לביצוע הניתוח וסיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר הם בארצות הברית. עקב הידע והגדול יותר והניסיון בביצוע ניתוחים מסוג זה גם בגילאים של לירוי.

עלויות הניתוח והבדיקות נורא יקרות ולנו חסרים 170000 ש"ח בשביל לבצע את הניתוח ולגרום לו לחזור לילדותו לשחק עם כל הילדים ולהפסיק את הסבל הזה.

ולבסוף המטרה העיקרית היא להטיס את לירוי לארצות הברית ולבצע ניתוח לצורך הסרת המלפורמציה ע"י מומחה אשר עובד במחלקה המתמחה אך ורק לזה וביצע מספר רב של ניתוחים מהסוג הזה ובכך לגאול אותו מהייסורים של הסבל.

אנו פונים אליכם ולליבכם להתגייס למען לירוי ולתת כמה שאפשר ומכל הלב. כל שקל שניתן שיעניקו ללירוי שלנו, ולמשפחתנו המודאגת , סיכוי אמתי לחיים נורמטיביים ומאושרים לראות את לירוי רק מחייך ללא התקפי הכאבים הנוראיים.

 

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.