כל הפרויקטים
מצילים את בעלי החיים בנגב
הפרויקט של
מתנדבי ערד לחי
ערד לחי היא עמותה המצילה כלבים וחתולים נטושים הנמצאים במצבי מצוקה. עקב ריבוי המקרים באזור הנגב העמותה נקלעה לחובות קשים וזקוקה לסיוע דחוף!
105%
42,183
מתוך 40,000
0
נותרו
279
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/04/2019

אנחנו מזמינים אתכם לתרום למען בעלי החיים בנגב ובזכות התרומה שלכם עמותת ''ערד לחי'' אשר פועלת יום וליל תוכל להמשיך ולפעול בנמרצות למען שיקום והצלה של בעלי החיים.

הגעה לסכום היעד שלנו תתן לנו מרווח נשימה לתקופה של עוד לפחות 6 חודשים. 

מי אנחנו?

עמותת ערד לחי הוקמה בשנת 2002 על ידי מרי פרס, תושבת ערד, שגם כיום- בגיל 77- עדיין עומדת בראשה. 

כלל פעילי העמותה הינם מתנדבים אשר לא מקבלים כל תמורה עבור פעילותם. 

מה אנחנו עושים?

העמותה מתמודדת עם כמות גדולה מאוד של בעלי חיים נטושים אשר מגיעים אלינו מהפזורה הבדואית. כמו כן, העמותה עושה כל שביכולתה על מנת להוציא כלבים מההסגר העירוני של ערד על מנת למנוע המתות. 

אנו קורסים כלכלית תחת עומס בעלי החיים הזקוקים לנו! 

רבים מהכלבים והחתולים שאנו מטפלים בהם מגיעים אלינו במצבים רפואיים קשים עקב פציעות שונות, מחלות, הזנחה ואף מצבי התעללות, דבר אשר דורש מאיתנו להשקיע סכומי כסף גבוהים בטיפולים וטרינריים ושיקום עד למציאת בית מאמץ. 

תהליך ההצלה שאנו מבצעים כולל איסוף של החתול/הכלב מהרחוב או מההסגר, שיכונו באומנה זמנית לצורך תקופת טיפול וטרינרי ושיקום רגשי, עבודה על חינוך ואילוף בסיסי בעזרת מתנדבים וכן בעזרת מאלפים בתשלום, וכמובן פרסום של בעלי החיים במדיות השונות והסעתם לימי אימוץ ברחבי הארץ על מנת למצוא להם בתים חמים ואוהבים. 

לצערנו, עקב מחסור קשה בבתי אומנה, פעמים רבות אנו נאלצים לשכן כלבים בפנסיונים בתשלום, דבר אשר מקשה עלינו לעמוד בתשלומים החודשיים ובא על חשבון טיפולים וטרינריים. 

איך אתם נכנסים לתמונה?

על מנת למנוע את קריסתה של העמותה ולהמשיך לפעול אנו זקוקים לתמיכתכם! 

כל שקל יסייע לנו להציל עוד כלב או חתול במצוקה ולהעניק לו את הטיפול לו הוא זקוק עד למציאת בית מאמץ קבוע. 

כמו כן, מלבד תרומות כספיות, אנו זקוקים למתנדבים אשר מוכנים לשמש כבתי אומנה זמניים לכלבים וכן למתנדבים אשר יכולים לסייע בהסעת כלבים לימי אימוץ ברחבי הארץ בסופי שבוע. לפרטים נוספים לגבי התנדבות אנא פנו אלינו בדף הפייסבוק של העמותה- "עמותת ערד לחי". 

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.