כל הפרויקטים
בונים את הסניף החדש בחדרה
הפרויקט של
בוגרי סניף חדרה
תמכו בפרויקט ויחד נקים את מבנה הסניף החדש של המכבי הצעיר בחדרה מכבים חזק - חזק ואמץ!
73%
72,555
מתוך 100,000
5
ימים נותרו
179
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/04/2019

היי חבר'ה, 
כמו שכולכם יודעים, הסניף המיתולוגי שלנו נסגר ויחד איתו נודד אוסף זיכרונות הילדות שלנו.

אבל, אנשים טובים בחברת מיסדי חדרה ובתנועת הנוער המכבי הצעיר, יחד עם הורים מובילים ובוגרי הסניף, יזמו הקמתו של סניף חדש עבור הדורות הבאים ועכשיו אנחנו צריכים אתכם!

אתם בטח זוכרים שבמכבי צעיר מחנכים על פי עקרונות חינוך בלתי פורמאלי ודוגלים ברעיון נוער מחנך נוער, כדרך להעצמה ופיתוח של הנוער הישראלי. ואתם כולכם יודעים שהתנועה מכוונות ומחנכת את חבריה לעשייה ציונית ולשירות לחברה בכל שטחי החיים לפי צווי השעה, בדרכי יוזמה אישית יוצרת. למרות זאת, חברי תנועות הנוער, אחת מקבוצות האיכות הבולטות בשכבות גיל אלו, זוכים למעט תשומת לב במרחב הציבורי, אם בכלל. לכן החלטנו לעשות מעשה ולשמש כמודל לחיקוי עבור הנוער הנוכחי גם אם אנחנו כבר לא מוגדרים "נוער" (אולי טיפה בנשמה...)

מאז שהוחלט על סגירת הסניף, הושקעו המון שעות בדיונים, במחשבות ובתכנון מה ניתן וצריך לעשות כדי לבנות סניף חדש.

העבודה המאומצת הזו נתנה את אותותיה והנה נכון לימים אלו קיבלנו צו התחלת בנייה וכולנו מתרכזים בהקמת מבנה חדש לתנועה שלנו בחדרה.
המבנה יוקם על קרקע שהוקצתה לכך על ידי עיריית חדרה בתפר שבין שכונת ניסן לשכונת הפארק. מימון הבנייה מקורו בתרומות שהתקבלו לצורך כך מחברת מייסדי חדרה, תנועת הנוער עצמה, עיריית חדרה ועוד כמה אנשים טובים. העלות הכוללת של הקמת הסניף מסתכמת בכ- 3 מיליון ש"ח.


על אף גיוס הכספים המאסיבי, אנחנו עדיין חסרים סכום משמעותי מאוד של 250,000 ש"ח.
כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו חייבים להראות שכל הערכים שספגנו בנעורינו יכולים לחזור חזרה גם בהיותנו בוגרים ולתת חזרה מעצמנו למען הקהילה ולכן לקחנו על עצמנו לסייע בגיוס של 100,000 ש"ח לפחות.


אנחנו, בוגרי הסניף לדורותיו, נרתמנו לגייס סכום כסף שיוכל לתת רוח גבית לסיום הפרויקט - ולכן אתם כאן עכשיו!


בסניף החדש, שתוכנן בקפידה על ידי צוות מקצועי יחד עם הורים ובוגרים של הסניף, יש דגש גדול מאוד על כל הדברים שהציקו לנו בזמנו... חדר מליאה בלי ריצפה שוקעת, מחסן מסודר שלא דולף לצוות הטכני, חדר מדריכים ברמה איכותית בלי ספות ישנות, מגרש מסדרים עם רחבה לכדורעף ואפילו ריפוד למיקום הסנדות (סתם לא באמת).


את הקמת הסניף מלווה הקרן לפיתוח חדרה (עמותה רשומה) שמנהלת את התקציב בצורה שקופה תיקנית ומקצועית. הקרן פרסמה מכרז לבניית הסניף, ולפני מספר ימים נבחר קבלן מבצע!


כשחושבים על זה, זה לא הרבה. מספיק שכל אחד מהבוגרים שלנו בסניף יתרום ואנחנו מגיעים לסכום הזה במהירות שיא. כך יש לנו יכולת ליצור זיכרונות נעימים ומורשת לדורות שאחרינו!

בברכת מכבים חזק - חזק ואמץ!!!

מצורף סקיצת המבנה המאושרת

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.