כל הפרויקטים
פורים בפנימיית נווה הדר
הפרויקט של
שני לבובסקי+קומונות "נווה הדר".
ארגון ארועי הפורים במשך שלושה ימים בפנימית "נווה הדר+תחפושות. בעזרת תרומתכם נוכל להגשים זאת לילדים היקרים.
105%
10,539
מתוך 10,000
0
נותרו
24
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/03/2019

מזמינים אתכם לעזור לנו לחגוג את חג הפורים בפנימיית "נווה הדר" ,

שמי שני ואני רכזת מח"מ בפנימיית נווה הדר ומלווה את בני ובנות שנת השירות. תפקידה של המרכזיה החינוכית (מח"מ) לייצר וליישם: חגים , מסורות  , פעילויות של ערכים,חיבור למקום בן הם נמצאים ללא הבדלי מגדר ודת.

 יחד עם בני ובנות שנת השירות המקסימים והמקסימות  אנו עושים הכל בכדי להפוך זאת לאפשרי.

לקראת חג הפורים הבא עלינו לטובה בעזרתכם נוכל להגשים זאת על הצד החיובי ביותר..

ברצוננו לייצר לחניכי הפנימייה חג פורים שמח וצבעוני. חג הפורים מאפשר לחניכים שגורלם אינו שפר עליהם להיות למשך 3 ימים כל מה שחלמו עליו. אנו מנסים להפוך את הפנימייה למשך הימים הלו למרחב החלומות הפרטי של כל אחד מהחניכים (110 חניכים). אנו זקוקים לסכום זה על מנת לממן תפאורה,תחפושות הפתעות וכיבוד לחג. 

קצת על הפנימייה:

פנימיית נווה הדר,הינה פנימייה טיפולית פוסט אשפוזית אשר שוהים בה כ-110 ילדים ובני נוער.הילדים מגיעים מרקעים שונים ומורכבים מכל שכבות האוכלוסיה כגון: חוסר עורף משפחתי,ילדים תחת צווי בית משפט וכו'. גילאי הילדים 8-18.

צוות הפנימייה מורכב ממדריכים מקצועים ומקומונה של 10 בני נוער לפני גיוס המתנדבים לשנת שירות שירות. הש"ש בנווה הדר מתפקדים בשני מישורים מקבילים : האחד שייכות לקומונה ובניית פעילויות העשרה בחגים , בטקסים בימי שישי ושבת בהפעלות לכל ילדי הפנימייה .
בפן הנוסף כל ש"ש משויך למשפחתון שבו נמצאים בין 10-12 חניכים ויחד עם הצוות עוזר לחניכים בקיום מטלות יומיומיות, סדר יום, ליווי לחוגים זמן איכות עם החניכים והפעלת פעילויות חברתיות בתוך המשפחתון.

מטרות הפנימיה:חיזוק וטיפוח הפנימייה כמקום להתפתחות ולצמיחה אישית עבור החניכים, על בסיס ערכים של סובלנות, אחריות חברתית, כבוד ויחס לאחר ולשונה ביסוס הפנימייה כעוגן של ביטחון עבור החניכים והוריה ליווי החניכים במסלול ההצלחה: ללכת יד ביד לאורך כל הדרך, עד למימוש ומיצוי הפוטנציאל האישי של כל חניך ,שילוב חניכינו בחזרה בחיק משפחותיהם ובקהילתם.

רק איתכם ובזכותכם הדבר יכול להתממש.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.