כל הפרויקטים
שיפוץ בית דרור
הפרויקט של
בית דרור
בית דרור הוא המסגרת היחידה היום לנוער להט"בי בסיכון ועוברים בו כ-80 בני ובנות נוער בשנה. המקום זקוק לשיפוץ בסיסי, ואנו זקוקות לעזרתכן!
126%
100,702
מתוך 80,000
0
נותרו
706
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/03/2019

הגענו אל היעד הראשוני! 

מעדכנות את היעד ל-120,000 שקלים!

****************

ביחד נשלים את השיפוץ של בית דרור!

אנחנו מתרגשות לספר שהגענו בתוך שבועיים וחצי אל יעד הגיוס הראשוני שלנו - הסכום המינימלי שנדרש להתחלת השיפוץ. כיוון שהסכום שנדרש להשלמת השיפוץ כולו הוא גבוה יותר - קבענו יעד חדש! 120,000 שקלים!

במהלך השבועיים שחלפו נחשפנו לתמיכה הרחבה בפעילות של בית דרור, לאמונה של הקהילה הגדולה שלנו בחשיבות הפרויקט הזה - ואנחנו מאמינות שביחד נוכל להשלים את השיפוץ כולו.

____________________________________________________________________

משפצים את בית דרור!

בית דרור היא המסגרת היחידה לנוער בסיכון מהקהילה הלהט"בית. עוברים בה בשנה מעל ל-80 בני ובנות נוער שנפלטו מבתיהם. אנחנו יוצאים לשיפוץ המבנה וזקוקים לעזרתכם/ן. 

בית דרור הוא קורת גג לנוער להט"בי (לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים וביסקסואלים) בסיכון שנפלטו מבתיהם  מחוסר קבלה של השונות המינית או המגדרית שלהם או מסיבות אחרות. בבית דרור הם מקבלים ארוחה חמה, מיטה לישון בה, אוזן קשבת ומענים טיפוליים. הבית הוקם בשנת 2002 כדי לתת מענה ייחודי לבני הנוער בקהילה. מאז, לצערנו, הבית הוכיח  את נחיצותו. 

בבית דרור מכיל עד 14 בני ובנות נוער המגיעים אליו מכל הארץ לתקופת התארגנות של שלושה חודשים ועבור  נוער טרנסג'נדר מופעלת תוכנית ארוכת טווח עד גיל 18. הבית מופעל על ידי עמותת אותות וממומן על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. את הבית מקיפים 18 אנשי צוות מקצועיים ומסורים ועשרות מתנדבים מדהימים.

 התקצוב של הבית מספיק לצרכים השוטפים- נסיעות לבית הספר, אוכל וחשבונות. המבנה בו נמצאים הנערים והנערות הינו בשכירות ולא שופץ מזה שנים. אנחנו מאמינים שהנראות של המקום חשובה מאד לבריאות הנפשית של הנערים והנערות שעוברים כאן. כשנער קם בבוקר ורואה צבעים נעימים לעין, ריהוט מותאם ומטבח מסודר ונקי יש לכך חשיבות טיפולית אדירה. 

 אנחנו צריכים את עזרתכםן ! 

במסגרת השיפוץ נבצע כמה דברים בסיסיים: נחליף את הדלתות, נתקין גופי תאורה, נצבע את המבנה ונצטייד בארונות שיתאימו לאחסון ציוד לנערים ולנערות, בגדים ומצעים. 

בשנה האחרונה קהילת הלהט"ב הוכיחה את כוחה להביא לשינויים. הפעם זה הנוער שלנו זקוק לעזרתכם. אם רק 800 חברים וחברות מהקהילה יתרמו 100 שקלים - נגיע לסכום בקלות. 

*תרומה לעמותת אותות (במסגרתה פועל בית דרור) מוכרת כמוסד ציבורי לעניין תרומות לפי סעיף 46

תמונות גאווה אקטיבסטילס, בחירה אחת מתוך שש אפשרויות:

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.