כל הפרויקטים
צועדים למען כדור הארץ
הפרויקט של
אלמה שדה
אני, תלמידה בכיתה ט, פונה אליכם כדי שביחד נעזור לכד"הא. החלום שלי הוא להקים צעדה בה ינתנו שקיות ותוך כדי הספורט לנקות את כד"הא צעד אחר צעד.
104%
2,330
מתוך 2,240
8
ימים נותרו
28
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/04/2019

הגענו יחד למטרה! ואין מאושרת ממני בעולם!! כעת, אני שואפת להכפיל את כמות הצעדות וכך לנקות שמונה אזורים במדינה במקום ארבעה ואני מאמינה שיחד נוכל לעשות זאת.


עזרו לי להקים צעדות בהן המתנדבים מקבלים שקיות מתכלות ויחד מנקים את כדור הארץ.

מטרת הגיוס?

המטרה שלי היא להשיב טוב לכדור הארץ ולנקות אותו. אני חולמת להשיג את המטרה הזו בכך שאפיק צעדות חברתיות בהן המשתתפים צועדים ובידם שקיות אשפה מתכלות וכך בזמן הספורט ינקו את המדינה ויעזרו לכדור הארץ. בעזרתכם, אני שואפת להפיק את הצעדות הללו בכמה אזורים במדינה. 

מי אני?

אני, אלמה, תלמידת כיתה ט, צריכה את עזרתכם בכדי להגשים חלום. החלום שלי הוא להקים צעדות בהן ינתנו שקיות זבל מתכלות למשתתפים ותוך כדי ההליכה, המשתתפים ינקו את כדור הארץ צעד אחר צעד. אני לומדת בבית הספר הכפר הירוק, בית הספר שלי הוא סביבתי ושם למדתי כמה חשוב לתרום לסביבה. חשוב לי להמשיך ליזום יוזמות חברתיות ואם אצליח בפרויקט זה אצור עוד פרויקטים למען הסביבה בעתיד. בנוסף, הצלחתי בפרויקט תוביל אותי להקמת הצעדות באופן סדיר ולמימושן באופן הטוב ביותר.

מהו החלק שלכם?

אני חולמת שיום אחד, יהיו צעדות סדירות באזורים שונים בהן אנשים יתנדבו בכדי לנקות את כדור הארץ ואני מאמינה שביחד נוכל להגשים את המטרה. אני חולמת שאצליח לגייס את הסכום הזה ובעזרתו ההשתתפות בצעדה תהיה התנדבותית ומלאת רצון טוב. ביחד נוכל לנקות את כדור הארץ ולהביא טוב לבית שלנו.

מה אעשה?

בזכות גיוס מוצלח אצליח לרכוש 600 שקיות מתכלות ובנוסף, אוכל להקים ארבע צעדות. את הצעדות אני מתכננת לעשות בתל אביב, הרצליה, הוד השרון ובפתח תקווה. את המשתתפים בצעדה אשיג דרך פרסום הצעדות ברשתות החברתיות והיוטיוב ואפיץ אותן דרך מכריי ובבית ספרי. 

למה הפרויקט שלי חשוב?

מאז שאני הייתי ילדה קטנה, הסביבה הייתה קרובה לליבי. אני חושבת שעלינו לפעול למען כדור הארץ והפתרון שלי כולל ספורט למען אורך חיים בריא תוך העזרה וההתנדבות למען כדור הארץ. 

רוצים לעזור לי? תמכו בפרויקט שלי. אני מאמינה שיחד נוכל לנקות את כדור הארץ, צעד אחר צעד.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.