כל הפרויקטים
מתגלגלים ביחד להולנד!
הפרויקט של
בית הגלגלים קבוצת לה פמיליה
לה פמיליה היא הקבוצה הבוגרת של עמותת "בית הגלגלים" בהרצליה. לאחר עשור של פעילות אנחנו רוצים לטוס לטיול סיום בקיץ. עזרו לנו להגשים את החלום!
35%
27,920
מתוך 80,000
4
ימים נותרו
110
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/03/2019

אנו, מתנדבי וחניכי קבוצת לה פמיליה, הקבוצה הבוגרת בסניף של עמותת "בית הגלגלים" בהרצליה, רוצים להגשים חלום ולטוס ביחד בקיץ.

לה פמיליה בשבילנו היא יותר מקבוצה - היא משפחה. משפחה מוזרה ומצחיקה.

אנו כ-15 בני נוער עם מוגבלויות, ומספר דומה של מדריכים ומדריכות, ובית הגלגלים הוא ביתנו המשותף.

קשה לשים את האצבע בדיוק על הקסם. אולי זאת הנכות הפיזית של החניכים - שמהווה אתגר בחיים ומבדילה בינם לבין בני גילם - היא זו שהופכת אצלנו לדבק המאחד.

10 שנים עברנו יחד שבתות משותפות ופעילויות אמצע שבוע, וכן 9 מחנות קיץ בהם נסענו ברחבי הארץ, מנהריה ועד אילת, וחווינו חוויות מדהימות ונפלאות שכולנו זוכרים עד היום.

בעוד חצי שנה הדרך המשותפת שלנו תסתיים, ורגע לפני הסיום יש עוד פסגה אחת שאנחנו רוצים להעפיל אליה, עוד הרפתקה אחת ייחודית וחד-פעמית שאנו חולמים עליה:

אנחנו רוצים לטוס יחד בקיץ, והיעד שבחרנו הוא הולנד.

מדובר באפשרות לחוויה חברית, מגבשת, מהנה וחוצת תרבויות. כזאת שתהווה אקורד סיום מתאים לשנות הפעילות המשותפות שלנו. חניכים (וגם מדריכים) רבים בקבוצתנו חולמים לצאת ל"טיול הגדול" עם חברים טובים - כמו שעושים רבים מבני גילנו - ולמעשה זו הדרך היחידה שחלום זה יכול להפוך למציאות עבורם.

מדובר באתגר קשה מאוד. יחד עם זאת, משום שאתגרים מהווים חלק יום-יומי מהחיים שלנו, הקושי הזה רק מדרבן אותנו יותר ונותן לנו מוטיבציה נוספת להילחם עבור המטרות והחלומות שלנו.

אנחנו קבוצה גדולה ולכן מחיר של טיול כזה יהיה יותר מ-200,000 ש"ח עבור חניכי הקבוצה ומלוויה, והוא כולל טיסות, מלונות, אטרקציות נגישות וכמובן אוטובוס צמוד עם מעלון במהלך כל ימי הטיול.

לצערנו הרב, רבים מאיתנו לא יצליחו לשאת בעלויות הכרוכות בטיול שכזה. לכן, מלבד רוח גבית ורצון טוב, אנחנו זקוקים לתמיכה הכספית שלכם כדי להגשים את החלום המיוחד הזה! רק בזכותם הפרויקט שלנו יוכל לצאת לדרך.

כל סכום, אפילו הקטן ביותר, יהווה עבורנו עוד צעד להגשמת הפרויקט הקבוצתי הזה, שעליו אנו עובדים במלוא המרץ מזה מספר חודשים.

אז איך תוכלו לעזור לנו?

בחרו אחת ממדרגות התמיכה בהתאם ליכולתכם ולרצון שלכם לתמוך בנו וסייעו לנו לסיים עשור בבית הגלגלים בנקודת שיא ובהגשמת חלום אחד קטן שהוא כל כך גדול. כמובן שאתם יכולים לתמוך עם סכום שאינו במדרגות.

** כל התמיכות מוכרות למס עפ"י סעיף 46 א'


קצת רקע על העמותה ועל הקבוצה שלנו:

בית הגלגלים הנה עמותה לילדים ובוגרים עם מוגבלויות פיזיות שונות אשר מקיימת מגוון פעילויות ברחבי הארץ, כשהמרכזית שבהן הינה מפגשים שמתקיימים בסוף השבוע אחת לחודש ובהם החניכים והמדריכים נפגשים לשישי-שבת ארוכים ומהנים. העמותה מסייעת לצעירים להתקדם לעבר עצמאות ומכינה אותם להתמודד עם האתגרים של חיי היום-יום, כאשר הייחוד שלה טמון בהמשכיות הפעילות: החניכים מגיעים לקבוצה בגיל 10 ומאז ועד גיל 22 הרכב החניכים נשמר ברובו, כך שהתחושה של הפעילות היא משפחתית, קרובה ופתוחה. בנוסף, גם המדריכים נשארים למשך תקופות ארוכות של מספר שנים. 

קבוצתנו, "לה פמיליה", נמצאת השנה בשנת הפעילות האחרונה שלה בבית הגלגלים. הצעירים כבר בגילאים 22-20, מסיימים השנה את המסגרות החינוכיות השוטפות בהן הם נמצאים, רבים מהם החלו בפעילויות שלאחר תקופת בית הספר (למשל מכינות ומעבר לדירות) והתחלנו בהכנות לקראת סוף השנה. פעילות השיא של כל שנת פעילות היא מחנה קיץ שמתקיים במקום אחר ברחבי הארץ ונמשך 5 ימים, אך השנה, כמו שאתם כבר מבינים, החלטנו לכוון למשהו "גדול יותר" ולקיים מחנה קיץ שיהווה עבורנו סיום מתוק ובלתי נשכח - ולטוס לאמסטרדם, הולנד. 


לפרטים ושאלות נוספות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן באתר.

מודים לכם מקרב לב ומעריכים מאוד!

קבוצת לה פמיליה :)

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.