כל הפרויקטים
מלמדות נערות לתכנת
הפרויקט של
נגה מן
הקמנו את QueenB בתור סטודנטיות למדעי המחשב בשביל לחשוף בנות נוער לתכנות ולהראות להן שהן יכולות לעשות הכל, כעת אנחנו זקוקות לתמיכה שלכם!
109%
142,045
מתוך 130,000
0
נותרו
482
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/03/2019

עשינו את זה! הגענו ליעד הקמפיין שלושה שבועות אחרי שיצאנו לדרך. 

התמיכה המדהימה שלכם גרמה לנו להאמין שאנחנו יכולות לגייס עוד סכום משמעותי בשבוע הזה. לכן החלטנו להציב לעצמנו יעד חדש, של גיוס 150,000 ש״ח. מדובר בסכום שיאפשר לנו לקיים עוד פעילות של כיתה שלמה באמצעות הענקת מלגות לארבע מדריכות.


הקמנו את עמותת QueenB בשביל לחשוף בנות נוער לתכנות ולהראות להן שהן יכולות לעשות הכל. על מנת שנוכל להמשיך בפעילות ולהרחיב אותה אנחנו זקוקות לתמיכה שלכם!

העמותה הוקמה לפני פחות משנתיים ולכן אנחנו עדיין לא זכאיות לסעיף 46, המשמעות היא שרק בקיץ הקרוב נוכל לקבל מימון מהמדינה. גיוס סכום היעד יאפשר לנו להמשיך ולפעול עד סוף שנת הפעילות הנוכחית ולהיערך לקראת התרחבות בשנת הפעילות הבאה.


בתור סטודנטיות למדעי המחשב הבנו שזכינו לעסוק בתחום שיש לו השפעה עצומה על החברה ותסכל אותנו לראות שכל כך מעט נשים נוספות בוחרות לעסוק בו.

הקמנו את QueenB במטרה לשנות את המצב הזה והחלטנו לפנות לבנות נוער בחטיבת ביניים בשלב הקריטי שלפני בחירת מגמה בתיכון. גילינו שהרתיעה שלהן נובעת מכך שהן לא מאמינות שהן מסוגלות להצליח בתחום והן כל כך מפחדות להיכשל. הבנו שיש לנו הזדמנות לא רק ללמד אותן לתכנת אלא גם ללמד אותן להיות אמיצות ולהראות להן שהן יכולות לעשות הכל.


אנחנו מעבירות לחניכות שלנו שיעורי ג‘אווה ובניית אפליקציות פעם בשבוע לאורך כל השנה, בהדרכת סטודנטיות למדעי המחשב המקבלות על כך מלגה.

שאלנו את עצמנו: איך אנחנו גורמות לבנות נוער להבין שמחשבים זה לכולם, ולא רק לגאונים או לחנונים? אז החלטנו לקחת תחום שנחשב אפור ולצבוע אותו בורוד.

אנחנו מאפשרות לחניכות שלנו ללמוד תוך כדי עשייה ועבודה על פרויקט אישי שלהן, מראות להן יישומים מעניינים של החומר שהן לומדות וחושפות אותן ליצירתיות הרבה שיש בתחום.

מקבוצה אחת שפעלה בירושלים לפני שנתיים אנחנו היום מפעילות יותר מ-15 קבוצות בכל רחבי הארץ ובסך הכל יש לנו מעל 200 חניכות רשומות.

כעת אנחנו זקוקות לתמיכה שלך!

במידה ואתם נציגים של חברה המעוניינת להעניק לעמותה חסות, אנא צרו איתנו קשר על ידי לחיצה על סמל המעטפה שבאיזור האישי בתחתית העמוד.


התשורות

התשורות יהיו זמינות לאיסוף עצמי מתל-אביב, ירושלים, חיפה או באר-שבע.


תיק

מדבקות ללפטופ

ספל


חולצה

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.