כל הפרויקטים
הנגשת הבית של הראל
הפרויקט של
זיו שילר
עזרו להראל להגשים את המשאלה שלו על ידי השגת מטבח נגיש שיאפשר לממש את תשוקתו האמתית לבישול וחדר אמבטיה נגיש שישפר את איכות החיים שלי.
11%
9,940
מתוך 92,650
62
ימים נותרו
85
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 24/06/2019

בעזרתכם הנדיבה הראל יוכל להגשים חלום ולהנגיש את ביתו.

כשהראל היה בן 9 מחלת ניוון השרירים החלה להשפיע עליו והוא הפסיק ללכת. כיום הראל בן 17 ויושב על כסא גלגלים. הראל אוהב מאוד לבשל אך אינו יכול מכיוון שדירתו אינו מונגשת לכסא גלגלים. כמו כן, גם חדר האמבטיה שבדירתו אינו נגיש לצרכיו.

מי אני?

שלום לכולם, אני זיו שילר בת 16, חברה טובה של הראל. בתחילת שנת הלימודים קרה לי דבר מדהים, הכרתי מישהו ששונה ממני, ילד בגילי עם כסא גלגלים, תחילה כמו כל בן אדם, נרתעתי, אך במהרה (ולאחר שנפגשנו כמה פעמים) גיליתי בן אדם שלא שונה ממני אפילו בטיפה, בן אדם שיש לו חלומות כמו שלכל אחד אחר. גיליתי על הראל שהדבר האהוב עליו זה לבשל ושיש בעיה אחת- המטבח שלו אינו מותאם לגובה כיסא הגלגלים שלו. בנוסף, הראל אינו מסוגל להתקלח כמו בן אדם נורמלי והכל בגלל שחדר האמבטיה שבדירתו אינו מונגש כלל לצרכיו.

עזרו לי לעזור לו.

"אני הראל, בן 17 יש לי ניוון שרירים שנקרא דושן, בן לאמא חד הורית. 

נולדתי עם המחלה אך היא התגלתה רק כשהייתי בן שנה וחצי. עד גיל 9 הלכתי , המחלה השפיעה בהדרגה- הגידים שלי התקצרו והשרירים נחלשו עמדתי על קצות האצבעות עד שלא יכולתי ללכת בכלל ואז התיישבתי על כסא גלגלים.

 גרנו עד עכשיו בשכירות כי לא התאפשר לנו כלכלית לקנות דירה. החלום שלי היה שיהיה לנו בית משלנו ושנוכל להנגיש אותו."

הבעייתיות שגרמה לפתיחת הפרויקט-

"חשבתי שהחלום מתממש, לפני כ-4 חודשים אמי קנתה דירה אך הבית לא נגיש לצרכיי ,אין אפשרות להיכנס לחדר האמבטיה עם כיסא גלגלים ואני נאלץ להשתמש במקלחון בחדר הורים שהוא קטן מידות ואינו מתאים לצרכיי , לכן, חלק מגיוס הכסף יושקע בנגישות חדר האמבטיה.

בנוסף, התשוקה האמיתית שלי היא בישול, אני אוהב מאוד לבשל זה גורם לי הנאה ,מרגיע אותי ועוזר לי לנקות את הראש ולהפסיק לחשוב על המחלה."

מה יתגשם בעזרתכם-

" בדירה בה אני מתגורר, המטבח גבוה ולא נגיש ולכן אני לא מצליח לבשל, בעזרתכם ייבנה מטבח הנגיש עבורי- מותאם לגובה כיסא הגלגלים וכך אוכל לממש את תשוקתי."

"החלום שלי זה שיהיה לי מקלחת נגישה ומטבח נגיש.
בעזרתכם אגשים את החלום ותעזרו לי לשפר את איכות החיים שלי גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית. "

רק אם הגיוס יגיע לסכום היעד נוכל להתחיל את הפרויקט , כל תרומה קריטית וחשובה!

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.