כל הפרויקטים
נלחמים למען הלוחמים
הפרויקט של
הדס בן-שאול
גם לכם אכפת מחיילים שהקריבו את חייהם בשבילכם? זו ההזדמנות להכיר להם תודה, בואו לתרום לחיילים הלומי קרב שצריכים את העזרה שלכם!
139%
11,132
מתוך 8,000
0
נותרו
63
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/03/2019

נלחמים למען הלוחמים

מטרת הפרוייקט:

המטרה שלנו היא להחזיר ללוחמים שלנו את מה שהם נתנו לנו, אחרי כל ההקרבה שלהם בשבילנו במלחמות, במבצעים ובשמירות, אנו מרגישות שלא מספיק מעריכים אותם ותומכים בהם, והחלטנו לעשות שינוי! בזכות תרומתכם נוכל להפיק את היריד שכל הכנסותיו ילכו למען החיילים.

הכסף שנשיג בפרוייקט ה-"giveback", ילך להפקת היריד, ובסופו לתרומה ל- "לוחמים לחיים" ול- "קרן אביה".

מי אנחנו?

אנחנו, שכבת יא' מאולפנת שעלבים, חשבנו כשכבה מהם הערכים שחשובים לנו והחלטנו שאנו רוצות לתרום למען הלוחמים ולמען החסד.
אצלנו באולפנה, שכבת יא' מרימות יריד חסד- יריד שכל הכנסותיו קודש לצדקה. היריד כולל בתוכו הפעלות, שוק פורים לילדים, מתנפחים, חדר בריחה, דוכני אוכל, מכירת בגדים, נעליים, כלים לבית ועוד.

העמותות שהחלטנו לתרום אליהן את הכסף הן:

 "קרן אביה"-  עמותה לזכרה של אביה לוי, בוגרת האולפנה שנפטרה בפתאומיות- אביה הייתה בחורה מלאה בהמון חסד, ואנו רוצות להמשיך את דרכה בהוספת החסד לעולם. לכן הקימו באולפנה שלנו את הקרן,שבה כל שכבה יוצאת לימי התנדבות: לעזור לנזקקים, לשמח בבית אבות ובבית חולים, וכו'.              

 "לוחמים לחיים"-  עמותה שתומכת בחיילים הלומי קרב הסובלים מ- PTSD ומלווה אותם בכל תחומי החיים, היא עוזרת להם נפשית ומשפטית.

אנחנו מאמינות ומקוות שביום שלאחר היריד נוכל כולנו לקום ליום חדש עם פחות דאגות. בוקר שללוחמים שלנו יש יותר תקווה ויותר כוח. אנחנו מאמינות שהכסף שנרוויח ביריד ישפר וישמח אותם. 

אנו רוצות  להראות לחיילים שלא שכחנו אותם, ושבזכות ההקרבה שלהם אנחנו מסוגלות לחיות חיים נורמליים, ולחיות פה בבטחה ובשמחה.


אנחנו קוראים לכם להיות חלק מהאירוע הגדול הזה, תעזרו לנו לעזור להם וללכת בעקבותיה של אביה!

 

(התרומה מוכרת למס ע"פ סעיף 46)בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.