כל הפרויקטים
קרן יער עש מרים רוזנטל
הפרויקט של
גיא רוזנטל
את המנגינה הזו אסור להפסיק - בזכות תרומתכם נוכל לממן שנה נוספת את המשך פעילות קרן יער
98%
24,435
מתוך 25,000
12
ימים נותרו
72
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 08/04/2019


את המנגינה הזו אסור להפסיק

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהמשך תמיכה

 בשינוי מסלול חייהם של ילדים שרק רוצים לנגן

 ולהיות כמו כולם!שמי גיא רוזנטל, יו"ר קרן יער ע"ש מרים רוזנטל. הקמנו את הקרן אחרי פטירתה של אמי ממחלת הסרטן. אמי, היתה נגנית קרן יער ומטפלת בילדים עם צרכים מיוחדים.

אנחנו ארגון פילנתרופי ללא מטרות רווח שפועל מזה כמעט 4 שנים בעיר כפר סבא ומסייע לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ברחבי ישראל לקבל חינוך מוסיקלי.

כדי שנוכל לעמוד במחויבות שלנו לילדים ולמשפחותיהם וכדי להמשיך ולהרחיב את פעילות הקרן ולגייס ילדים נוספים, אני פונה אליכם בבקשה לקחת חלק ולעזור לנו בתמיכה שהמנגינה הזו תימשך שנה נוספת.במקביל, כדי לחגוג את הילדים שלנו, אנחנו 

מבקשים להזמין אתכם לקחת חלק בחוויה 

 בקונצרט חגיגי בהשתתפות:

קובי אושרת, הרכב רוק פופ ייצוגי

 של הקונסרבטוריון והרכב ''שווים'' כפר סבא

ביום שני ה-08.04.2019 בשעה 19:00 בבנין הקונסרבטוריון

 למוסיקה ומחול בכפר סבא

(רח' ירושלים 35 קרית ספיר,  כפר-סבא)מה אנחנו עושים

קרן יער" מפעילה עם קונסרבטוריון כפר סבא, שלוש כיתות מוסיקה, בהן לומדים ילדים עם צרכים מיוחדים בין הגילאים 7-20 לנגן בכלי נשיפה, אורגנית והקשה. 

בנוסף, "קרן יער" משתפת פעולה עם הקונסרבטוריון למוסיקה ומחול בפעילות "בית הספר המנגן", ובכך מאפשרת לכל ילד בעל צרכים מיוחדים ליהנות מלימודי מוסיקה בין כותלי בית הספר כחלק מתכנית הלימודים במהלך שעות היום.

 מדי שבוע, מגיעים ילדים עם משפחותיהם מערי המרכז לקונסרבטוריון למוסיקה ומחול כפר סבא להשתתף בחוגי מוסיקה בתמיכת "קרן יער" המעניקים להם מסגרת חינוכית משלימה אשר לא כלולה בשום מסגרת אחרת בישראל. 


איך תוכלו לעזור לנו

התמיכה שלכם תביא את את הפעילות שלנו לעוד עשרות של ילדים בערי המרכז ואתכם, נוכל באמת לחולל שינוי אמיתי בחייהם של הילדים המקסימים שלנו. 

לאור הגידול בביקוש, אנחנו עמלים על פתיחת מסגרות נוספות ורוצים לקיים קונצרט בהשתתפות ילדי הקרן. בנוסף, באמצעות העזרה שלכם נוכל בשנה הקרובה לבנות ולפתוח כיתות נוספות, לרכוש כלי נגינה לאותם ילדים, מימון 2-4 מורים למוסיקה ולחינוך מיוחד ולהגיע למשפחות נוספות אשר טרם שמעו על הפעילות שלנו.

הפרוייקט שם דגש על החשיבות של נתינה והענקת תמיכה ויש לכם את הפוטנציאל לשנות את מסלול חייהם של ילדים שרק רוצים לנגן ולהיות כמו כולם.

עיקרה של פעילות הקרן, היא פשוט "לגרום לזה לקרות" to make it happen, ובתקווה שבסיוע שלכם, נוכל להמשיך בפעילות זו שנה נוספת.


מי אנחנו

שמי גיא רוזנטל, יליד כפר סבא ויו"ר קרן יער ע"ש מרים רוזנטל, בוגר מערכת החינוך המוסיקלית בעיר. גם הוריי נגנו ומנגנים בהרכבים שונים במסגרות השונות בעיר. 

לפני שנים רבות, התחילה מערכת יחסים על טהרת ההתנדבות בין משפחתי ובין הקונסרבטוריון למוסיקה ומחול בעיר בידיעה כי אנחנו נמצא את הדרך לעזור ולהחזיר לארגון אשר העניק לי ולהוריי כל כך הרבה וכבר כמעט שלושה עשורים, מעניק חינוך מוסיקלי לילדי העיר.

הקשר עם הקונסרבטוריון בכפר סבא הפך משמעותי עוד יותר כאשר לפני שמונה שנים, אמי, מרים רוזנטל, נפטרה בעקבות מחלת הסרטן.


עוד על הקרן:

הקרן הוקמה לזכרה של מרים רוזנטל ז"ל. לכל אורך חייה המקצועיים פעלה מרים לקידום שיקום נפגעי נפש בקהילות שונות בישראל, ובאזור השרון בפרט. כמו כן עסקה מרים בהוראה, בהדרכה, שימשה כיושבת ראש האגודה לפסיכותרפיה פסיכואנליטית וטיפחה דור שלם של מטפלים.

עולמה האישי היה עשיר בתרבות, טבע ומשפחה. אהבתה למוסיקה הובילה אותה להצטרף לתזמורת ההורים של כפר סבא כנגנית קרן יער שם לקחה חלק פעיל עד ליומה האחרון. למוסיקה, לתזמורת על הרכביה השונים ולחברים בה לכל אורך השנים, היה מקום חשוב בחייה של מרים.

החינוך והמוסיקה היוו מרכיב חשוב בהווייתה של מרים, בין אם בחינוך סטודנטים ובין אם בחינוך ילדיה שלה. מנקודת מבטה, החינוך המוסיקלי, מעניק לדור הצעיר עולם עשיר ביצירתיות, אפשרויות, בחירה, חברה, משמעת ושאיפה למצוינות.

לשם חיזוק וביסוס הערך האחרון, אותו ראתה מרים כערך עליון, בשנת 2015 הוקמה קרן יער ע"ש מרים רוזנטל. הקרן הנה קרן פילנתרופית אשר משקיעה בעידוד החינוך המוסיקלי ומתן שוויון הזדמנויות.

הקרן מחוייבת להמשיך לתמוך בפעילות הקיימת לאורך זמן וכן ליזום פעילויות נוספות בתחום המוסיקה לילדים עם צרכים מיוחדים.אין מילים שיוכלו לתאר את ההשפעה שיש

 לפעילות "קרן יער" על החיים של אותם ילדים, 

אז תבחרו תשורה ועזרו לנו להמשיך שנה נוספת

 במשימה עליה התחייבנו


מרים רוזנטל ז

מרים רוזנטל ז"ל (21.02.1946 - 30.10.2010)

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.