כל הפרויקטים
אוכל של שבת
הפרויקט של
דוד שוטלנד
ילדים וקרוביהם שוהים שעות, ימים ושבועות בבית החולים. היו שותפים! בואו ניתן להם לשאוף מריחות מאכלי השבת ולחמם ולו במעט את ליבם.
0%
36
מתוך 18,000
8
ימים נותרו
1
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 02/04/2019

בס"ד


שלום לך,


יום יום, ואף שבוע אחר שבוע הם נמצאים ליד מיטת יקיריהם בעת האישפוז, אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו ויחד נביא להם מעט טעמים של בית, של שבת.

בזכותכך, נגדיל את כמויות החלוקה בבית החולים ל50 איש נוספים בימי שישי בחודש הקרוב ונבצע את החלוקה גם במורכבות של חג הפסח, שכידוע המאכלים בחג זה יקרים עשרת מונים ומורכבים יותר בהכנתם.  

בחיי היומיום אנחנו עמוסים, טרודים ולעיתים מגיעים לשבת כשאנחנו "נופלים מהרגליים" קל וחומר, קרובי משפחה ששוהים בבית החולים עם יקיריהם.

כמה משמחת אותם לפתע מנה עם תחושה של בית? דווקא מניחוחות השבת?!

מה אנחנו רוצים?

מידי יום שישי, ישנם נהגים מתנדבים שאוספים את האוכל והמשחקים מידי התורמים ומעבירים לתחנת האריזה, שם אורזים ומארגנים לקראת החלוקה. נהגים מתנדבים אחרים נושאים הכל לבית החולים, שם ישנן מתנדבות שמחלקות את המוצרים; משחקים וספרים לילדים, ואוכל לשוהים עימם. המזון ארוז באופן אסטתי ובמנות אישיות ונוחות להגשה ולשימוש. 

אנחנו רוצים את עזרתך! בזכות תרומתך אנו נבשל כמות גדולה יותר של מזון, על כל השתתפות שלך, נוכל להגדיל את החלוקה . יש לה ביקוש עצום לצערינו! רבים כה שמחים ב"זריקות המרץ" הללו ולעיתים נראה שכמה שנכין, יחסר.

קצת עלי..

שמי דוד שוטלנד, שמח לבשל ועושה זאת באהבה :) לאירועים ולשבתות.

לפני חודשיים, אשתי הכירה את האירגון דרך חברה, כיוון ויש לנו קייטרינג משפחתי, אנו משתדלים מידי שבוע להשתתף ולהטעים את השוהים שיושבים שעות ארוכות ואף ימים... 


למה דווקא עכשיו?

כשחשבנו על חג הפסח הקרב ובא, הבנו לפתע כי העלויות תהיינה גבוהות בהרבה. ולכן אנו פונים אליך, בבקשה להשתתף במיזם החשוב הזה

אנו מעוניינים להגדיל את החלוקה, להגיע למחלקות נוספות, לשמח יותר אנשים. לבשל בעבורם יותר, לתת להם לחוש מעט את הבית שלעיתים נראה רחוק כל כך.

איך?

תמורת השתתפותך אנחנו נכין יותר מזון מחמם לב לשבתות הקרובות ולחג הפסח,  נחלק אותו בבית החולים ויותר שוהים יקבלו טעמים של שבת וחג. 

גם אתם זכאים לטעום מהמנות שנכין להם, תוכלו לבחור במדרגות התמיכה השונות את התמורה הצנועה המתאימה בעבורכם. 

ניתן לבחור החל מסלט (תפריטים ישלחו אליכם לכתובת דוא"ל שתזינו) עם לחמניות ועד שבת מוכנה קומפלט. אתם אילו שתבחרו את השבת שלכם ושלהם.

העברת המזון שבישלנו בזכותכם לבית החולים - עלינו.

שינוע התמורות שבחרתם בעבורכם - עליכם (תיתכן אפשרות למשלוח בגוש דן ובירושלים, צרו עימנו קשר)

מה יקרה?

מעתה ועד חג האביב הזה, נכניס קצת פריחה לליבותיהם - בזכותכם! לרפא אותם אין בכוחינו, אך להכניס מעט נחמה - כן!  לתת להם תקווה- כן וכן!

וכשהמיזם הזה יצליח, נוכל להביא את הבשורה הלאה והלאה. שכל אחד ואחת בארץ ישראל יחוש את טעם השבת, בכל מקום שהוא, בכל בית חולים.

בחרו כאן את התרומה בעבורם ואת התמורה הצנועה בעבורכם. כאות תודה.

כל המוצרים כשרים למהדרין.

וכן, ניתן גם להזמין ללא גלוטן \ מופחת סוכר - עדכנו אותנו לבחירה זו.בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.