כל הפרויקטים
הצלת המשפחה-התחלה חדשה
הפרויקט של
Or
רק בזכות תרומתכם האדיבה והלא מובנת מאליו אני וילדותיי נוכל לפתוח פרק חדש בחיים.
4%
5,455
מתוך 150,000
42
ימים נותרו
18
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/05/2019

מטרת הפרויקט

בעזרתכם אוכל לפתוח דף חדש לי ולבנותיי. מה זה אומר? שנוכל לחיות ממה שיש לנו ולצמוח מזה. אני מאמינה שאוכל להשתקם עם העזרה הנכונה.

בעזרתכם אני מאמינה שאוכל לעשות זאת. סך החובות שלי מסתכם בכ-150000 שח, בזכות הגיוס הנ"ל אוכל להגיע ליעד לפתוח פרק חדש בחיים עם אפס חובות.

מי אני:  התחלתי את חיי בנקודת פתיחה עם עוני, אמא שלי היא אם חד הורית. סיימתי לימודים בכוחות עצמי ובעזרת כח רצון שלי, בקלות יכולתי להדרדר לזנות, סמים וכיוב'. עם התחלה כספית אפסית למדתי לתואר ראשון והשגתי השכלה, לקחתי כמובן הלוואות וגם קיבלתי מלגות, ואני בעצם מפרנסת את עצמי מגיל 17, עת יצאתי מבית אימי.

אבא שלי: .אבא שלי לא גידל אותי....ובפעמים הבודדות שפגשתי אותו הוא עשה בי מעשים מגונים...לימים אני מניחה שזה עיצב את האישיות שלי בהערכה עצמית נמוכה ובמתירנות מינית שככל שהשפיעה על ערך הכבוד העצמי ופגעה לי בלא מעט מערכות יחסים עם המין הגברי.

כיום אני אמא לשתי בנות, במשמורת מלאה. עובדת במשרה מלאה ואקדמאית. שורדת את היומיום, מחפשת כל הזמן דרכים ליצור עוד הכנסה, לשנות מקום עבודה, להקטין את ההוצאות.

למה אנונימי: בגלל שאני מתביישת, בגלל העיסוק שלי, בגלל מקום עבודה, בגלל שאני לא מספיק מוכנה לחשיפה כזו..ברור לי שכך פחות תוכלו להזדהות.

התגרשתי- התגרשתי...התגרשתי כי נכנסתי לקשר חולני. לבן אדם שהתעלל בי

וכל פעם שהתעלל בי רציתי להיות איתו יותר. 

הוא בגד בי. סלחתי

בגד בי שוב סלחתי.

וכך חוזר חלילה. לוויתי אותו במשך שנים כשהוא עובר עבירות פליליות...ואני היד התומכת ומלווה....

בסופו של דבר אחרי למעלה מעשור הנפש שלי אמרה די. ועצרתי את המסע החולני.

 הגירושין  השאירו אותי עם חובות עתק לבנקים ונוצר מצב שאני מתגלגלת מהלוואה להלוואה בלי סוף. ההחזרים החודשיים של ההלוואות לא נגמרות. חזרו לי כבר שתי שכירויות והחובות נערמים. אני דקה אחת לפני מגורים ברחוב.

איך אצא מזה? 

אני כן יודעת שלולא ההלוואות הייתי יכולה להסתדר עם ההכנסות הקיימות. אני רוצה להתחיל עם דף נקי של 0 מינוס ו-0 הלוואות ולחיות ממה שיש לנו. בקשה פשוטה וצנועה ואתם תוכלו לעזור לי להשיג את זה. כיום הגעתי למצב שהשכירות חזרה והרשאות נוספות. הבנק מתקשר כל הזמן ואין לנו אפשרות להתרומם.

שימו לב- יש גם אפשרות לקבל שיעור פסנתר בחלק ממדרגות התרומה. לכו על זה

רק בסיוע שלכם הפרויקט הזה להצלת משפחתי יצליח, אנא הושיטו לנו יד.

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.