כל הפרויקטים
מערת פלאים וצרכים מיוחדים
הפרויקט של
האחים דניאלי- מתחם Story Rooms
עזרו לנו לאפשר ליותר מ60 קבוצות עם צרכים מיוחדים ליהנות ולשחק בחדר הבריחה הנגיש "מערת הפלאים"!
23%
9,020
מתוך 40,000
5
ימים נותרו
45
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/04/2019

חדר בריחה לקבוצות עם צרכים מיוחדים!

אנחנו מזמינים אתכם לעזור ליותר מ-300 איש עם צרכים מיוחדים לברוח מהמציאות לשעה של חוויה ייחודית, בצורה המותאמת אישית לקבוצתם ומסובסדת מאד.

אנחנו מאמינים שלכל קבוצה שמגיעה לשחק אצלנו מגיע לקבל את היחס והשירות הטובים ביותר! על כן מראש בנינו את חדר הבריחה "מערת הפלאים" כחדר הנגיש לכיסאות גלגלים וללקויות שמיעה. 

חדר בריחה הוא לרב חוויה של שעה הכוללת מפעיל הנמצא מחוץ לחדר וצופה ועוזר מרחוק. חלק מהקבוצות עם הצרכים המיוחדים צריכות ליווי אישי יותר (גם בתוך ההחדר) וזמן רב יותר בחדר על מנת לחוות את החוויה במלואה ובהנאה מירבית. 

בעזרת תרומתכם, במהלך שנת 2019: 
 * נקדיש ימים שלמים, באמצע השבוע, אשר יופנו אך ורק לקבוצות הללו.
עלות המשחקים תהיה סמלית מאד ותסובסד בעזרתכם וכמובן שגם על ידינו.
* נדאג להתאים את החידות בתוך חדר הבריחה לצרכים הייחודיים של כל קבוצה.
* נדאג לצוות גדול יותר של אנשי מקצוע מטעמנו, כך שבמידת הצורך גם יינתן ליווי אישי בתוך החדר עצמו. 
* ניתן זמן רב יותר לכל קבוצה בתוך החדר, בהתאם לצרכיה האינדיווידואלים. הקבוצה תוכל לברוח גם תוך שעתיים במקום תוך שעה אם זה מה שהיא הכי תהנה ממנו. 
המון המון אהבה!
* יותר מ50 קבוצות, מטעם מספר עמותות, ביקשו כבר לקבוע משחקים!

בעזרתכם, נוכל לאפשר ליותר מ-60 קבוצות עם צרכים מיוחדים ליהנות מחוויה ייחודית בחדר בריחה, במחיר בדיחה.


למי אנחנו פונים? 

 אנחנו יודעים שלקבוצות עם צרכים מיוחדים (משפחות, קבוצות חברים, חברי עמותות וכו') אין אופציות רבות לפעילויות פנאי מהנות בהן הם יכולים לקחת חלק פעיל בכל החוויה. אנחנו גם יודעים שלחלקם אין את האפשרות הכלכלית לשחק בחדר בריחה. 
כאן מגיע החלק שלכם! 
בעזרתכם, נוכל לאפשר ליותר משישים קבוצות לבוא ולשחק אצלנו ולברוח מהמציאות לשעה של כיף! 
 הקבוצות יהיו מגוונות- קבוצות של שחקנים עם מוגבלויות פיזיות, שחקנים עם מוגבלויות שכליות והתפתחותיות, מתמודדים עם מגבלה נפשית ומשפחות עם ילד או הורה עם צרכים מיוחדים. פנינו עד כה למגוון גדול של עמותות וגופים שהתרגשו מאד מהפרויקט!
חלק מהגופים שמעוניינים בפרוייקט וביקשו לקבוע משחקים הם- 

  

אנחנו נמשיך ליצור קשר עם גופים ועמותות במידה ונצליח לגייס בעזרתכם, את הסכום המבוקש. נשמח מאד להצעות וחיבורים לגופים הללו :)


 מה זה בכלל חדר בריחה?

חדר בריחה זו פעילות קבוצתית (2-8 משתתפים) בה צריך "לברוח" מהחדר תוך 60 דקות. על מנת להצליח הקבוצה צריכה לפתור חידות והדרך היחידה לעשות זאת היא בשיתוף פעולה בין כל חברי הקבוצה ובשימוש בחשיבה יצירתית ו"מחוץ לקופסא". החוויה של חדר בריחה היא מהנה מאד, שונה מכל דבר אחר שעושים ביום יום שלנו, מאפשרת כניסה לתוך סיפור ושעה של שקט מהחיים "האמיתיים" שבחוץ. בנוסף היא מאד מחזקת את הדינמיקה הקבוצתית, משפרת את יכולות התקשורת בין חברי הקבוצה ומעלה את תחושת ההצלחה והמסוגלות האישית של כל אחד משחקני הקבוצה.


 עזרו לנו לעזור לאחרים! בעזרת תרומותיכם נוכל לאפשר ל-60 קבוצות (יותר מ-300 אנשים) ליהנות מחוויה ייחודית ומדהימה שללא ספק מגיעה להם!

תודה!

למידע נוסף מוזמנים לדבר איתנו ב058-7117703 


מי אנחנו?

אנחנו שני אחים ואחות צעירים מרעננה.
לפני כשלוש שנים החלטנו לקחת הפסקה מהחיים "האמיתיים" ולצאת להרפתקה משותפת של הקמת חדר בריחה. המחשבה של עבודה שכל מטרתה לעשות כיף לאחרים, והזדמנות לעבוד שלושתנו ביחד, קרצה לנו כל כך שלא יכולנו לוותר עליה.

אחד מהדברים הראשונים שהחלטנו הוא שהחדר שאנחנו נקים יהיה חייב להיות נגיש לאוכלוסייה הרחבה ביותר, שנוכל לעשות כיף לכולם! ולכן החדר (והמתחם עצמו), נבנה כך שהוא מותאם לכסאות גלגלים (כן, גם החשמליים הענקיים), מותאם למוגבלות שמיעה ומתאים גם לילדים מגילאי 7 ומעלה.

עכשיו, אחרי שעברו אצלנו כבר אלפי לקוחות מרוצים, החלטנו שהגיע הזמן להחזיר לקהילה!

האחים-
מיכל (31)- הלב של החבורה, תואר בפסיכולוגיה, עבודה של שנים כמשלבת של ילדים על הרצף האוטיסטי, יועצת זוגית עם חלום לעבוד בעיקר עם זוגות עם צרכים מיוחדים.
ניב (29)- הראש של החבורה, רקע טכנולוגי, רקע של המון אהבה למשחקי חידות ויכולת מופלאה לחשיבה מקורית ויצירתית, בעל תואר במדעי המחשב.
ערן (26)- הידיים של החבורה, בנה במו ידיו את החדרים היפיפיים שלנו ושולט על השיווק (שלנו ושל עסקים קטנים נוספים).בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.