כל הפרויקטים
לצאת לחופשי לבית משלי!
הפרויקט של
יגאל יעקובי
סובל מניוון שרירים מסוג לא ידוע, ומונשם. מבקש את עזרתם בגיוס מקדמה עבור רכישת דירה למגורים בקהילה.
2%
1,055
מתוך 50,000
21
ימים נותרו
6
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 14/05/2019

עזרו לי לצאת לחופשי מבית חולים לבית משלי!

מי אני?

הכרתם פעם מישהו שחי 40 שנה בבית חולים? לא? אז בואו תכירו, יגאל יעקובי, זה אני! סובל מניוון שרירים מסוג לא ידוע ומונשם, בן 55, חי במקום שאין לי שום שייכות אליו, בבדידות מוחלטת מפני החברה שאינה מתאימה לי ובמועקה נפשית המכתיבה את חיי. על-פי התכתיב של אחראים ומנהלים ועוד אחרים שחושבים מה טוב לי ומה לא, ואיך עליי להתנהל באופן כללי ובאופן אישי ופרטי.

מה עשיתי עד עכשיו?

מזה שנתיים אני שואף וחותר בכל הכוח לצאת ולגור בקהילה, לצאת לחופשי! אבל כמו שכולנו יודעים, שום דבר לא בא בקלות היום, במיוחד כשאתה נכה ומונשם ותלוי על כורחך באנשים אחרים, במדינה, בבירוקטיה, בסביבה שתתמוך בך, אפילו במכונת הנשמה שלך!

אחרי שנתיים ארוכות שדירות נפסלו או נמכרו מיד כי בעלי הבתים מיאנו לחכות עד לאישור הדירה והרכישה, מצאתי סופסוף דירה. חדשה, במיקום מצוין, קרוב למשפחה, דירה המתאימה לי בדיוק נפלא! אך גם כאן, בעלי הבית אינם ממש ששים לחכות, אז החלטתי לעשות מעשה, החלטתי לקיים זכרון דברים, ולתת 50,000 מקדמה לבעלים. כן, כי רוצה שיחכו עד שהמדינה תאשר ותרכוש את הדירה עבורי, וכן, מפני שאני כל כך רוצה לצאת סופסוף לחופשי!

ומה אחר כך כשאהיה בבית משלי? 

פשוט לחיות חיי חופש ודרור, להנות מכל ההנאות הקטנות שבית מספק, לעשות את רצוני המוחלט ולא רצונות שמוכתבים לי על-ידי מנהלים, לצאת לטייל בכל רגע שארצה, פשוט להיות אני והעיקר, להיות חופשי!

רק בעזרתכם אוכל לשלם את המקדמה וכך לשכנע את בעלי הדירה לחכות עד סופו של התהליך! בואו לעזור לי לצאת לחופשי!בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.