כל הפרויקטים
פסח מכל הלב
הפרויקט של
קרן מכבי תל אביב (ע"ר)
קרן מכבי תל אביב וכל משפחת מכבי מתגייסות על מנת לארוז כ-400 חבילות מזון לחג הפסח עבור משפחות נזקקות. בואו נהפוך גם את הפסח הזה לשמח וצהוב!
316%
31,635
מתוך 10,000
0
נותרו
148
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/04/2019


אין לנו מילים להודות לכם על ההתגייסות!

פרוייקט מימון ההמונים של קרן מכבי תל אביב המוקדש לחבילות מזון עבור משפחות נזקקות, קשישים וניצולי שואה לקראת חג הפסח, במהלכו ולאחריו!

חברים יקרים - כשאנחנו אורזים את המזון ומחלקים אותו למשפחות הלב שלנו מתמלא אושר וגאווה. אושר שיש באפשרותנו לעזור לאחר ולמי שזקוק לכך וגאווה מכיוון שכל החבילות נוצרות בזכות הכוח שלנו כמשפחה אחת. קהילה אחת שמייצגת את הסמל הצהוב ואת הערכים של המועדון והמכביזם.

אתם הכוח שלנו. ביחד אנחנו הכוח שלהם.

אנחנו בקרן מכבי ביחד איתכם ממשיכים גם השנה את פרויקט הפסח השנתי שלנו. מחויבים מאז ומתמיד לעזור, לתמוך ולהשתמש בכוח שלנו כדי לעשות טוב.

בחג הזה אנחנו צריכים את עזרתכם בכל הכוח! אנחנו חייבים להגיע ליעד התרומות על מנת להצליח לעזור לכמה שיותר אנשים הזקוקים לכך. חייבים ביחד איתכם לעמוד ביעד - זה הכל או כלום!

מה בדיוק אנחנו עושים עם הכסף?

כל כספי התרומות יוקדשו על מנת להכין ולארוז כמה שיותר אריזות מזון לפני ובמהלך פסח. התמיכה שלנו תתחיל עכשיו ותימשך לאורך כל השנה בפרויקטים נוספים.

מה היא קרן מכבי תל אביב?

קרן מכבי תל אביב היא עמותה רשומה ומייצגת את מועדון הכדורגל מכבי תל אביב. הקרן היא יישות עצמאית לכל דבר ועניין. הקרן פועלת למען הקהילה במספר תחומים ובכמה מגזרים לאורך כל השנה.

איפה ניתן לעקוב ולראות מה קורה עם המבצע ועם הכסף אותו תרמתם?

אתם מוזמנים לעקוב בשבועות הקרובים אחרי העמוד הרשמי של הפרויקט ממש כאן ולהתעדכן בכל הנעשה ובסכום התרומות שנאסף.

כיצד אוכל לקבל את התשורות?

את התשורות יהיה ניתן לאסוף מקרית שלום או במהלך משחק הבית של הקבוצה נגד הפועל באר שבע, אלא אם כתוב אחרת בתוך פירוט התשורה הספציפית.

האם רק אוהדי מכבי מקבלים את החבילות והתמיכה?

הפעילות הקהילתית של קרן מכבי באה לידי ביטוי בכל מקום, בכל המגזרים ולכל אדם הזקוק לכך וללא קשר לתמיכתם בקבוצה זו או אחרת. 

האם אוכל לקבל הקלות מס עבור התרומה?

בהחלט כן. קרן מכבי תל אביב היא עמותה רשומה בעלת סעיף 46 ולכן יש באפשרותכם לקבל זיכוי במס הכנסה עבור התרומה 

בחרו סכום לתרומה
35
50
100
200
500
800
1,000
5,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.