כל הפרויקטים
חצר לימודית בראש העין
הפרויקט של
תיכון דתי "עתיד" ראש העין
הצטרפו אלינו!! ובזכות תרומתכם נוכל להקים חצר לימודית חוויתית חדשה ומונגשת בתיכון "עתיד" למען ילדים עם צרכים מיוחדים.
0%
0
מתוך 80,000
47
ימים נותרו
0
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/06/2019

הצטרפו להקמת חצר לימודית לילדים בעלי צרכים מיוחדים בראש העין!

מעט על אופי בית הספר:

בית הספר עתיד ראש העין מחנך את תלמידיו לאהבת תורה, דרך ארץ וגמילות חסדים.
כל זאת תוך שאיפה ורצון להשתלב בחברה משכילה ומתקדמת.
בית הספר מקדם ומוביל פעילויות בדגש על החינוך הלא-פורמאלי תוך חיזוק הקשר עם בתי הספר באזור, הקהילה והתעשייה המקומית. בית הספר נחשב כמקום אהוב על התלמידים והם מרגישים כאן בבית מכל הבחינות.

המאפיינים הייחודיים של בית הספר תיכון דתי "עתיד" בראש העין  הם: מיקום, סביבה, קהילה.
בית הספר ממוקם בראש העין הוותיקה. ומחנך את התלמידים בנוסף ללימודי בית הספר, לקחת על עצמם ערך מוסף להיות שותפים ולתרום לקהילה ולאחר.

ערך התרומה והעזרה ל'אחר' בביה"ס:

תרומה לקהילה מתחילה מגיל צעיר מאוד ומתבטאת בכבוד לימוד והבנה שיש לתת כבוד לצרכיו של האחר. ככל שהילד גדל הוא נפתח אל העולם ומקבל הזדמנויות לתרום מעצמו לטובת אחרים באופן טבעי. במסגרת בית הספר חשוב להקנות לתלמידים ערכים  - ולהראות להם דוגמא אישית. 

כחלק מפעילויות בית הספר והמעורבות בקהילה, אנו מקיימים מספר אירועים לטובת אוכלוסיית ילדים בעלי צרכים מיוחדים בעיר ובמרחב, כדוגמת הפנינג ענק עבורם שכולו שמחה ונתינה (האירועים מתקיימים בשיתוף אקי"ם ראש העין, עמותת שמחה לילד, ועמותת בת עמי

עבור אירוע זה וכדוגמתו עלתה יוזמה משותפת של הנהלת ביה"ס והתלמידים להקים חצר לימודית מונגשת ברחבת בית הספר, בעלת מרחבים מונגשים לאוכסליה המיוחדת בעיר בכדי שיוכלו להגיע וליהנות משהייה נעימה ומהנה באזור נח ומותאם במיוחד עבורם. 

חברים ושותפים יקרים! 

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק ולשתף פעולה עם היוזמה של בית הספר ותלמידיו, לעזור לנו להקים את החצר הייחודית בבית ספרנו שתוכל לשרת את הילדים בעלי הצרכים, להוות להם מקום מהנה ונח בהתאם לצורכיהם - כי רק בזכות תרומתכם ועזרתכם נוכל להגיע למטרה ולהקים את הגינה הלימודית!תרמו לפרויקט ועזרו לנו לעשות טוב עבור ילדים עם צרכים מיוחדים בראש העין!

בחרו סכום לתרומה
35
52
180
260
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.