כל הפרויקטים
לכל אחד מגיעה משפחה
הפרויקט של
טל ואליאור חגאי בן יהודה
היי, אנחנו אליאור וטל ואנחנו רוצים להגשים את החלום הגדול שלנו-להפוך להורים בפונדקאות! ביחד איתכם נוכל להשיג את המימון הדרוש!
52%
88,944
מתוך 170,000
42
ימים נותרו
331
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/07/2019

אנחנו פשוט רוצים להפוך להורים - להעניק לילד את כל הטוב שבעולם!

היי לכם, אם הגעתם עד לכאן אז כנראה שהבקשה שלנו מעניינת אתכם. אנחנו מבטיחים להסביר אותה הכי טוב שאפשר.

מדינת ישראל מתהדרת בכל הזדמנות בפתיחות שלה לקהילת הלהט"ב אך, לצערנו, החוק הישראלי מפלה זוגות חד מיניים ואנו לא יכולים להגשים את חלום הקמת המשפחה שלנו בארץ- לא באימוץ ובטח שלא בפונדקאות. הדרך היחידה שלנו להפוך להורים היא באמצעות תהליך פונדקאות יקר בחו"ל שעלותו היא מאות אלפי שקלים.קצת עלינו...

אנחנו טל ואליאור, מכירים 3.5 שנים ולפני שנתיים התחתנו בטקס מדהים ומרגש בנוכחות כל הקרובים שלנו. אנחנו גרים בראשון לציון בשכירות, אליאור בן 32, עובד בבנק וטל, בן 31, מטפל עצמאי ברפואה סינית. 

כבר מתחילת הדרך דיברנו על הרצון והכמיהה שלנו להפוך להורים.
החברים והמשפחה שלנו אומרים לנו, בכל הזדמנות, שנהיה הורים מדהימים ושרואים ש"נולדנו עם זה".
הצורך הזה הולך ומתגבר כל יום ואנחנו מרגישים שהלב שלנו מתפוצץ מרצון להעניק את האהבה שלנו לזאטוט קטן שיבוא לעולם. אנחנו מרגישים ראויים ומוכנים, המחשבות מלוות אותנו יום-יום, שעה-שעה אך החלום נראה רחוק ובלתי אפשרי!


יש פתרון- זה אפשרי!

כדי להגיע לסכומי העתק, התחלנו לצמצם הוצאות ולהגדיל הכנסות, אבל במציאות של חיינו זה פשוט לא מספיק. התאמצנו והצלחנו לחסוך כמחצית מהסכום בתקופה הזו (כולל הלוואה שלקחנו) אך עדיין חסר לנו סכום גדול כדי שנוכל להתחיל בתהליך. קצב החסכון שלנו לא יאפשר לנו להתקרב לחלום בשנים הקרובות ולכן אנחנו פונים אליכם!
אנחנו מבקשים את עזרתכם בגיוס סכום של 170,000 ש"ח כדי להגשים את החלום שלנו.

בזכותכם נוכל להביא ילד קטן לעולם! אנחנו לא יכולים להפסיק לדמיין את היום שבו נחזיק תינוק קטן ומאושר בידיים שמביט אלינו ומחייך, את הרגע שנשמע את הצחוק המתגלגל שלו ונתרגש בכל ליבנו ואפילו מחכים ללילות נטולי השינה כי הוא צריך לאכול גם בלילה. ובקיצור- פשוט להפוך למשפחה שכזו.  

אנו מבקשים מכם לתמוך במטרה שלנו ולפתוח את הלב, לתמוך ולפרגן בכל סכום שנוח לכם (הרי הרבה סכומים קטנים בסוף מצטברים לסכום גדול) -ביחד איתכם נצליח להתקדם צעד נוסף אל החלום של הקמת משפחה קטנה משלנו. אנחנו בטוחים שיחד נצליח להאיר את הדרך!


אנחנו מזמינים אתכם לעזור לנו לשנות יחד את המציאות, לתרום לנו ולהגשים איתנו את החלום- להפוך מזוג למשפחה.

תודה רבה- טל ואליאור.


בחרו סכום לתרומה
50
120
250
500
750
1,000
2,000
5,000
מינימום 50 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.