כל הפרויקטים
קייטנת שמעון תשע"ט
הפרויקט של
בני עקיבא אופקים המרכזי
הקייטנה מיועדת לילדי בית ילד ולילדים בעלי צרכים מיוחדים, מטרתה לשבור את שגרת היומיום המורכבת שלהם. אבל בשביל זה אנחנו חייבים אתכם! תהיו חלק?
1%
220
מתוך 25,000
68
ימים נותרו
2
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/06/2019

אנו,בני נוער מסניף בני עקיבא אופקים מזמינים אתכם לקחת חלק ולהיות שותפים לכך שהקייטנה תצא לדרך !

"קייטנת שמעון"- 

קייטנת קיץ לילדים מבית ילד ולילדים עם צרכים מיוחדים יוצאת לפועל!!
בקייטנה כ-100 ילדים ובני נוער משתפים ונהנים משלושה ימים של מחנה איכותי וחוויתי, בצפון הארץ, כאשר כל הפעילויות בנויות במיוחד לילדים ומופעלות על ידי בני הנוער.

השנה זוהי השנה החמישית ברציפות בה אנו מארגנים קייטנת קיץ לילדים בבית ילד.  השיתוף השנה נעשה בע"ה עם בית הילד "נווה הרואה"  (ילדים שהופנו לבית הילד ע"י הרווחה) ולילדים בעלי צרכים מיוחדים מאופקים.


אז מה זה אומר בעצם "קייטנת שמעון"?

 נועדה על מנת להפיג את שגרת חייהם המורכבת של הילדים ולהעניק להם שבוע חוויתי ומשמעותי שלא יוכלו לקבל ע"י גורמים אחרים.

היא תתקיים בצפון במשך שלושה ימים ותכלול מגוון אטרקציות,מסלול הליכה מהנה, פעילויות חווייתיות וערכיות, ארוחות חמות, חונכות,גיבוש וקשר אישי ביננו- בני הנוער החונכים,לבין הילדים.


מי אנחנו בכלל?

חב"ב בני עקיבא בסניף אופקים המרכזי, קבוצה המונה כ-85 חבר'ה בגילאי 15-18 שפועלת במהלך כל השנה כולה. כמובן לב ליבה של העשייה שלנו זו הקייטנה. במשך חצי השנה של השנה פעילותנו מוקדשת לטובת העניין, ימים כלילות בשביל כל הטוב הזה, אבל לבד אנחנו לא יכולים. כבר שנה חמישית שאנחנו עושים זאת, וכמו ארבעת השנים שעברו, אנחנו מאמינים שהחיבוק שלכם זה מה שיכול באמת לעזור לנו לגרום לזה לקרות(: 


מדוע נקראת הקייטנה דווקא "קייטנת שמעון"?

 החלטנו לקיים את הקייטנה לזכרו של שמעון רוימי הי"ד- שהתגורר בשכנות לסניף ונרצח בפיגוע בתל אביב בגל הטרור לפני מספר שנים. שמעון התאפיין בשמחת חיים מיוחדת ולכן בחרנו להנציח אותו בדרך זו ולקיים קייטנה שמטרתה לשמח ולעודד ילדים שמציאות חייהם מורכבת ומאתגרת. 


איך אפשר להיות חלק?

מלבד המחשבה והארגון הטכני הרב הנדרש מאיתנו על מנת ש"קייטנת שמעון" תצא לפועל, קיום הקייטנה כרוך בעלויות כספיות גבוהות-
דבר שנוכל לעשות רק בזכות גיוס הכסף כאן - ביחד אתכם! תרמו לפרויקט ותאפשרו לכולנו לקיים את הקייטנה ולהמשיך את המסורת הברוכה הזו! 

הקייטנה  (והפעילויות אותן היא כוללת) כרוכה בהוצאות גדולות ביותר, ועל מנת שנצליח להעניק לילדים אלו את מיטב הפעילויות המתוכננות (הסעות למקום הקייטנה,מתנפחים,קוסם,אטרקציה של ספורט ימי,אוכל מזין ועוד)- אנו זקוקים לשותפותכם.

בואו לקחת חלק בהוצאת הפרויקט החשוב הזה לפועל ! בואו והיו שותפים בעשייה !

המחנה מופעל כולו על ידי בני נוער מסניף בני עקיבא אופקים בגילאי 15-18 מתוך רצון לעשות טוב!  בהתנדבות מלאה ואהבה גדולה ! הילדים כבר מצפים בקוצר רוח לחוויה המיוחדת,ורק איתכם נוכל להגשים להם אותו.
ההצטרפות לקיום הקייטנה מתבצעת על ידי תרומה לפרוייקט, ממש כאן!

מוכנים להיות שותפים לדרך? 

זה הכל או כלום! רק בזכות תרומתכם וע"י גיוס מוצלח של 100% נוכל לקיים את הקייטנה! בחרו תשורה והצטרפו אלינו!

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.