כל הפרויקטים
שוות- מנהיגות לנערות
הפרויקט של
רוני ואלדד
עמותת שוות הוקמה במטרה לאפשר לנערות לחזק את תחושת הערך העצמי שלהן ולתת להן כלים שיאפשרו להן לממש את שאיפותיהן. עזרו לנו להפוך לתנועה ארצית!
69%
55,129
מתוך 80,000
7
ימים נותרו
389
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 02/06/2019

עמותת שוות הוקמה במטרה לאפשר לנערות לחזק את תחושת הערך העצמי שלהן ולתת להן כלים שיאפשרו להן לממש את שאיפותיהן. 
עזרו לנו להרחיב את פעילות העמותה בשנה הקרובה ולהגיע לנערות נוספות בכל רחבי הארץ!

למה?

מחקרים מראים שכשילדות נכשלות, הן נוטות להאשים את עצמן ולייחס את הכישלון לתכונות או היכולות שלהן- "אני לא חכמה מספיק, אני לא טובה בזה". דפוסי החשיבה האלו גורמים לילדות לפתח פחד מכישלון שמלווה אותן לשארית חייהן, ומונע מהן גם כנשים בוגרות לצאת מאזור הנוחות שלהן. לדוגמא, מחקר הראה שנשים לא יגישו מועמדות למשרה אם הן לא עומדות ב-100%(!) מהקריטריונים, בעוד גברים יגישו מועמדות גם אם הם עומדים רק ב-60%. איך נקבל את משרת חלומותינו אם אנחנו אפילו לא מגישות מועמדות?
וביחס להצלחות- התגובה של ילדות היא הפוכה לגמרי, הן נותנות את הקרדיט לגורמים חיצוניים- "הצלחתי במבחן כי היה לי מזל". 

את דפוסי החשיבה האלה שמעצבים את תפיסת המסוגלות והביטחון העצמי, אפשר לשנות בעזרת עבודה עם מטרות ברורות ומישוב עצמי. אפשר להראות לילדות שכל כישלון הוא הזדמנות ללמידה.

שוות היום

העמותה מפעילה תוכנית חונכות שנתית וסדנאות, המסייעות לנערות לפתח הערכה עצמית חיובית לטווח רחוק, דרך התנסות מוקדמת בהצבת מטרות ומישוב עצמי.

במסגרת תכנית החונכות שלנו שפועלת היום בירושלים, נפגשות החניכות עם החונכות הסטודנטיות שלהן פעם בשבוע אחרי שעות הלימודים. יחד הן לומדות לראות בכל כשלון הזדמנות ללמידה, לגלות בעצמן עוצמות חדשות, לשאוף ליעדים גבוהים יותר ולממש אותם.

בשנה האחרונה השקנו גם תכנית סדנאות לאמהות ובנות לכבוד שנת בת המצווה, והבנו שאם נחזק את תכנית הסדנאות נוכל לקיים את פעילות העמותה בעזרת הכנסות עצמיות, כמעט מבלי להישען על פילנטרופיה! 

אבל כדי שזה יקרה, דרוש צוות חזק לבניית תכנית עסקית טובה, וצריך להרחיב את פעילות העמותה לערים נוספות חוץ מירושלים.

תכניות להמשך

בעזרתכןם, כבר בשנה הבאה נוכל לפתוח פעילות של שוות בשתי ערים נוספות- חיפה ותל אביב, ולבנות מערך סדנאות שיאפשר לנו בשנים לאחר מכן להרחיב את הפעילות לכל הארץ ולהגיע לכל ילדה שלישית בישראל.

בין שותפינו לדרך- פר"ח, עיריית ירושלים, עמותת ידידי קנדה של האוניברסיטה העברית, מפעל הפיס והתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות (מקום ראשון בתחרות "סטודנטים יוזמים שינוי").

בואו להיות חלק מיצירת שינוי חברתי ולשנות את המציאות!

עזרו לנו להשפיע ולדחוף קדימה את המנהיגות של העתיד

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.