כל הפרויקטים
שבט יובל חוצים גבולות
הפרויקט של
שבט יובל שוהם
אנו מדריכי שבט יובל שוהם, מזמינים אתכם להעניק ל9 חניכים בעלי צרכים מיוחדים חופש משמעותי וחוויתי. תרומה קטנה שלכם- חוויה משמעותית בשבילם!
68%
10,210
מתוך 15,000
35
ימים נותרו
31
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/06/2019

בס"ד

אנו מזמינים אתכם לתמוך בפרויקט שלנו ולהעניק חופש משמעותי וחוויתי לתשעה חניכים בעלי צרכים מיוחדים ולגרום להם אושר ושמחה.

הקיץ בחופש הגדול, אנחנו רוצים לארגן בשביל אותם אנשים מיוחדים, חופש משמעותי עם מגוון פעילויות מגבשות ומהנות שבשיאו נצא יחד למחנה קיץ מושקע בארגוננו שימלא אותם שמחה.


מי אנחנו?

אנחנו מדריכי שבט יובל שוהם, המתקיים במסגרת תנועת בני עקיבא בסניף שוהם. לאחר שש שנים שבהם היינו חניכים, הגיעה לנו הזכות והפכנו להיות מדריכים בתנועה בשבט יובל. 

במסגרת ההדרכה אנחנו נפגשים באופן קבוע עם החניכים  פעמיים בשבוע לפעילות ערכית ומהנה בסניף בני עקיבא ביישוב, ובנוסף אנו שומרים על קשר אישי עם החניכים ונפגשים איתם ביחד מחוץ למסגרת הפעילות בסניף. חשוב לנו להיות חברים של החניכים גם מחוץ למסגרת החינוכית ולקדם אותם כמה שאפשר בכל התחומים.

מה זה שבט יובל שוהם?

שבט יובל, הוא שבט הפועל במסגרת תנועת הנוער בני עקיבא. מטרת השבט היא להוות מסגרת חברתית וחינוכית לאנשים בעלי צרכים מיוחדים ויצירת תהליך של שינוי חברתי בסביבה ביחס לשונה בחברה. 

שבט יובל שוהם, הוא שבט המונה תשעה חניכים בעלי מוגבלויות כגון: C.P, אוטיזם, פיגור, תסמונת דאון ועוד. שבט יובל הוא שבט שמטרתו להיות מסגרת חברתית בה החניכים מרגישים תחושת שייכות לשבט ולחברה כולה. 

במסגרת הפעילות של השבט אנו מקנים לחניכים ערכים, ועוזרים להם  להגיע לעצמאות, מימוש עצמי, תחושת שייכות לחברה ולמדינה, התפתחות חברתית, והרגשת שווים בחברה.

מה מטרת הפרויקט?

בגילאים של החניכים סביבות גיל 23 אנשים יוצאים בקיץ להמון מקומות. מתכנון של דברים קטנים כמו נסיעה לים עד לדברים שדורשים הרבה תכנון- טיסה לחו"ל עם חברים. במקרה של השבט שלנו, גם היציאות הקטנות דורשות הרבה תכנון ואף לעתים לא מתאפשרות. 

מטרתנו בפרויקט זה היא לצאת עם החניכים להרבה פעילויות, גדולות וקטנות, שיהיו משמעותיות עבורם ויגרמו להם אושר ושמחה וכן מיומנויות חברתיות, קשר עם החברה והמקומות שהם פחות נחשפים אליהם, חשיפה למצבים ואתגרים שהם אינם נחשפים אליהם ביום- יום ובעיקר לגרום לקיץ שלהם להיות מלא בחוויות משמעותיות. 

ברצוננו לארגן להם טיול חוויתי ומושקע שיימשך שלושה ימים בצפון, סיור במפעל קוקה- קולה, סיור בפארק אריאל שרון, ביקור במדעטק חיפה, ביקור בגן חיות ועוד. אנו צריכים לשלם סכומים גבוהים בכדי לממן פעילויות כאלו, ובנוסף הסעה לחניכים הנגישה לכיסאות גלגלים.

פעילויות אלו מהוות ערך רב לחניכים, שמרגישים בשבט משפחה, ובזכות אותן פעילויות מרגישים עצמאיים, אהובים, שמחים ומאושרים.

היום שאחרי

בזכות תרומתכם החניכים ירגישו כי ניתנה להם הזדמנות להעשיר את עולמם במגוון פעילויות מעשירות מעצימות ומעצבות. בנוסף תינתן להם התחושה של הגשמה עצמית שאכן הם יכולים להיות חשופים לכל מיני פעילויות בדיוק כמו כולם. זוהי הזדמנות שלנו לאפשר להם להיות שווים בין שווים בחברה.


אין דבר בעולם שגורם לחניכים שלנו אושר ושמחה כמו השבט הזה - משפחת יובל שוהם!


תמכו בנו, וביחד נהפוך את הקיץ הזה לבלתי נשכח! תמיכה קטנה שלכם- חוויה גדולה עבורם!

הצטרפו אלינו ונגשים חלום, זה הזמן להשפיע! יחד נוכל לשמח אותם ולהעלות בהם עוד חיוך, כדי שגם הקיץ הקרוב יהיה משמעותי עבורם! בשביל זה אנחנו זקוקים לעזרתכם. 

אז עכשיו מתגייסים יחד ומצטרפים למשפחת יובל שוהם!
 

בחרו סכום לתרומה
35
70
100
150
250
500
1,000
1,500
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.