כל הפרויקטים
נלחמתי עלייך, קטנצ'יק
הפרויקט של
מירה פרחי
בליל 31/3/19 קטנצ'יק ננשך באופן אנוש ע"י כלב של השכן. לאחר לחימה בלתי פוסקת על חייו בבית החולים בית דגן. בבקשה עיזרו לי לכסות את החוב.
4%
235
מתוך 6,000
68
ימים נותרו
2
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/06/2019

 בבקשה עיזרו לי לכסות את החוב בבית החולים הווטרינרי בבית דגן, 

קטנצ'יק לא שרד , אך החוב נשאר.

קטנצ'יק שלי,

בליל ה31/3/19 , קטנצ'ק שלי , כלב קטן ואהוב ננשך ע"י הכלב של השכן. כלב מגזע גדול , לקטנצ'יק לא היה שום סיכוי להתגונן מפניו. 

חזרנו מטיול הערב הרגיל והשיגרתי שלנו, כמו בכל יום. לא הספקנו להיכנס בשער הבית והכלב של השכן החל לרדוף אחרייך. לאחר דקות שדמו לנצח, חזרת מדמם כאילו משדה קרב וראיתי שנפצעת קשה מאוד, הנשימות שלך הפכו כבדות ואני מתתי באותו הרגע .

התחננתי לבעלים של הכלב שיבוא איתי לבית החולים ,הוא בא לראות אותך ,ומבחינתו לא היית במצב קשה. הוא הצטרף אלי לנסיעה והגענו לבית החולים בהרצליה ,אבל הוא לא רצה לשלם ולא הייתה האופציה להתחיל טיפול של מומחה כירורגי ללא תשלום מקדמה של 3500 ש"ח ולכן החלטתי לנסוע במהרה לבית החולים הוטרינרי בבית דגן.  2 בלילה, גשם זלעפות, טסתי איתך לבית דגן לבד , אחרי שהבעלים עזב אותי ואותך מסתבר למות ביסורים !!! הגענו שאתה ואני מדממים ..אני בלב מצער, ואתה בכל הגוף הקטן שלך 😢

הובהלת לניתוח חירום במיידית! 
השעה 7 בבוקר ,יצאת מניתוח ,מצבך אנוש ,פלאזמות ,מנות דם ,ואז הלב הקטן שלך נדם , עשו לך החייאה וחזרת בכוחות עצמך לנשום ,ואני איתך, קטנצי'ק שלי חזרתי לנשום. לא זזתי ממך ,שרתי לך ,וסיפרתי לך כמה אני אוהבת אותך ושאתה התינוק שלי! ואז בפעולת ההחייאה הרביעית, אחריי שעשו הכל ולא ויתרו לשנייה אחת ..נשמת את נשימתך האחרונה !!
לא צפינו דבר כזה . ובכלל מה כבר עשית תינוק שלי ?שיחקת כמו שאתה אוהב , רק שהפעם לא חזרת הביתה.

וכאן מליבי הכואב מבקשת את עזרתכם .

בבית דגן נותר חוב בגין הטיפול בקטנצ'יק שלא שרד 😢
מבקשת בלב כואב מכל מי שיכול ולו במעט לתרום ולעזור לי לכסות את החוב

אין לי מילים להודות לכם. תרומה קטנה שלכם, עבורי היא עולם ומלואו!

קצת עלי:

לפני כ-10 שנים חליתי במחלת האנורקסיה והייתי מאושפזת בבית החולים תל השומר מעל לחצי שנה .

לפני כמה שנים, בזמן טיול על שפת הים, מצאתי כלבה עזובה ומבוהלת ואימצתי אותה לביתי.משם התחילה אהבתי לכלבים. את קטנצי'ק הוצאתי מבית שכל אחיו מתו מפרוו ,אבל לא ויתרתי עליו והוא החלים .

מסתבר שהאהבה והטיפול בכלבים הם התרופה למחלה, בזכות הכלבים החלמתי ממחלת מהאנורקסיה ,אימצתי והצלתי עוד כלבים רבים. ומאז  ויתרתי על חיי רק למען הצלת כלבים .

כיום:

 פעילה למען כלבים ובבעלותי כלבים שהוצלו מהרדמה בהסגרים ומחיי הזנחה והתעללות. אני פעילה למען בעלי חיים וחברה בקבוצות השונות המצילות כלבים על בסיס יומיומי. 

קטנצ'יק לא יחזור, אבל יש לי עוד כלבים לדאוג להם. רק בזכות גיוס תרומתכם וע"י גיוס מוצלח של 100% אוכל להחזיר את החוב ולחזור אולי טיפה לנשום.

קטנצ'יק לפני הניתוח
קטנצ'ק לעולם לא אשכח אותך

בחרו סכום לתרומה
35
50
100
150
200
500
800
1,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.