כל הפרויקטים
Back TO LIFE
הפרויקט של
יעל רונן
BACK TO LIFE הינה סדנה שמטרתה לסייע להלומי קרב דרך התנסות בסוגי תרפיות שונים;אומנות, כתיבה וכו' במקביל לעבודה עם כלבים.
3%
1,355
מתוך 50,000
61
ימים נותרו
8
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/07/2019

אז... מי אנחנו?

BACK TO LIFE הינו פרוייקט שמטרתו לסייע להלומי קרב בשיקום ובהתמודדות עם החוויות שעברו בשדה הקרב ועדיין מלוות אותם.

איך התחלנו?

צהל תמיד היה נושא שמאוד עניין אותי וכנראה בגלל זה, כשהמורה שלי אמרה לי שאני צריכה לחשוב על בעיה חברתית שקיימת בישראל ולמצוא לה פתרון, הדבר הראשון שעלה לי לראש היה הלומי קרב. במשך יותר משבועיים חקרתי וקראתי כמעט את כל הכתבות והמאמרים שיש בנושא, תשאלתי ובדקתי היתכנות עם אנשי מקצוע ולבסוף הגעתי לפרוייקט הסופי-קבוצת סיוע להלומי קרב. עם הרעיון הזה אני וירדן-חבר שלי שהצתרף לפרוייקט עלינו לתחרות ארצית של מיזמים חברתיים. לאחר התחרות החלטתי שהפרוייקט הזה חשוב לי מידי והמשכנו לפתח אותו. עכשיו הגענו לשלב הסופי-גיוס כסף ולכן אנו צריכים אתכם; עם התרומות שלכם נוכל לממן 3 סדנאות וככל שנגייס יותר נוכל לקיים יותר ויותר סדנאות ובכך לסייע לכמה שיותר אנשים!.


איך זה יקרה?

הפרוייקט הינו סדנה בת 12 מפגשים שתיערך בהרצליה, כאשר בכל מפגש תהיה התנסות בסוג שונה של תרפיה, למשל אומנות. במקביל לתרפיות השונות תהיה גם עבודה עם כלבים חסרי בית, מחקרים מוכיחים כי קשר עם בעלי חיים הינו בעל חשיבות גבוהה ומשפיע לטובה על המצב הנפשי של בעליו. בכל סדנה ישתתפו בין 10 ל-15 אנשים. הסדנא תיערך בליווי מקצועי (מאלפת,פסיכולוגית,מטפלת באומנות וכו').

מה המטרות שלנו?

בפרוייקט הזה יש לנו כמה מטרות:

1. לתת לכל אדם כלים להתמודדות עם טראומה על ידי מציאת התרפיה המתאימה .

2.כל אדם המגיע לסדנה, יוכל להתנסות בכמה סגנונות של תרפיה על מנת שבסופה ידע מה הכי מועיל ועוזר לו.

3.לחבר בין הלומי הקרב לכלבים ובסופו של דבר לחבר בין הכלב למטופל כך שימצא לכלב בית חם. בנוסף המטופל עצמו יזכה בכלב אוהב.

4. לעזור ולתרום בחזרה לאלה ששמרו עלינו.   כל יום חיילים ברחבי הארץ עובדים קשה על מנת שאנחנו נוכל לישון בלילה, אנו רואים את פרוייקט זה בתור הזדמנות להודות להם ולעזור להם בחזרה.

5. להעלות את המודעות להלם קרב ולאנשים שסובלים מזה. מחקרים מראים שבין 10 ל-15 אחוזים מהחיילים שלוקחים חלק פעיל במלחמות ובמבצעים סובלים מהלם קרב ובכל זאת ישנם רק 4,600 הלומי קרב מוכרים.

האם אני צריך להיות מוכר על ידי המדינה כדי להשתתף?

ממש ממש לא! אחת הסיבות שבגללה אנחנו עושים את הפרוייקט הזה היא היחס של המדינה להלומי הקרב והתהליך הארוך והקשה שהם צריכים לעבור כדי שיכירו בהם!
ולכן אנחנו רוצים לסייע כמה שאנחנו יכולים לאותם האנשים.

אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מהפרוייקט הכלכך חשוב הזה ולעזור לנו לעזור לאותם אנשים שנלחמו בשבילנו והגנו עלינו, אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מאיתנו!בחרו סכום לתרומה
35
50
100
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.