כל הפרויקטים
תורמים לשיקום של שוקו!
הפרויקט של
עמותת גלבוע אוהבת חיות
שוקו נדרס והבעלים שלו החליט להמית אותו כדי לא לשלם את עלות הטיפול, לקחנו על עצמנו לשקם את שוקו שזקוק לכיסא גלגלים. ביחד נוכל לעזור לו לחיות!
135%
4,325
מתוך 3,200
0
נותרו
41
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/05/2019



חברים, בזכותכם השגנו את המימון לכיסא הגלגלים!! אנחנו ממשיכים לשלב הבא בטיפול של שוקו- השיקום הפיזיותרפי. כל סכום שיתרם מעכשיו יועבר למימון הטיפול בו שמסתכם בכ-6000 ש"ח בחודש וממשיך להערם כל יום.


עזרו לנו לאפשר לכלב המתוק הזה איכות חיים! כדי ששוקו יוכל לחיות חיים נורמליים הוא זקוק לכיסא גלגלים מותאם וטיפולי פיזיותרפיה.

שוקו היה כלב בית שהבעלים שלו הניח לו לשוטט ברחובות, הוא נפגע בתאונה לפני כמה חודשים ורגלו הקדמית נכרתה. גם לאחר מכן, הוא המשיך לשוטט בחוץ עד שנפגע בפעם השניה ממכונית והובא למרפאה וטרינרית הפגיעה גרמה לשבר מורכב ברגל הקדמית היחידה שנשארה לו והוא נזקק לניתוח שיקום. בשלב הזה הבעלים שלו החליט להסיר אחריות ולהורות לוטרינר להמית אותו כדי לא לשלם את הוצאות הטיפול עליו.

במרפאה הוטרינרית לא היו מסוגלים לחשוב על האפשרות להמית כלב צעיר ובריא  ויצרו קשר עם מנהלת העמותה כדי להציל את שוקו. אנחנו שלוקחים כמוטו את המשפט "לא מוותרים על אף כלב"  הסכמנו לקחת חסות על שוקו והוא אושפז בבית החולים הוטרינרי.

העמותה שלנו "עמותת גלבוע אוהבת חיות" היא עמותה קטנה ומבוססת מתנדבים ששמה לעצמה כמוטו להציל, לשקם ולמצוא את הבתים המעולים שבמעולים לכלבים שלנו.

הרגל הימנית הקדמית של שוקו, היחידה שנותרה לו נפגעה בצורה קשה בתאונה והוא עבר שני ניתוחים קשים בניסיון להציל אותה, למרות הכל אסור לו להניח עליה משקל ואין מה שייצב אותו. כל פעם שהוא מנסה ללכת בלי תמיכה הוא פשוט נופל!

שוקו עובר עכשיו טיפולים פיזיותרפיים כדי לחזק את הרגל שנשארה לו, המטרה בסופו של דבר היא שיוכל להתנייד בצורה טובה, בלי ליפול באופן קבוע ובלי לסבול מכאבים. 
שוקו נמצא עכשיו אצל אומנה מופלאה שמעבירה אותו תרגילי פיזיותרפיה.

שוקו זקוק לכיסא גלגלים מיוחדים מותאם אישית שאנחנו צריכים להזמין ממכון שמתמחה בכך ונמצא בארה"ב, עלות ההזמנה מארה"ב היא 3200 ש"ח ואנחנו זקוקים לעזרה שלכם בתרומות כדי לממן לשוקו איכות חיים.

עם כיסא הגלגלים שוקו יוכל להתנייד, הוא יוכל לטייל, הוא לא יפול יותר, גם לו מגיעה ההזדמנות לחיות כמו כל כלב רגיל ולמצוא בית!

לכם יש את היכולת לשנות ולשפר לחלוטין את חייו של כלב שעד היום חווה רק כאבים ונטישה!

בחרו סכום לתרומה
35
50
75
100
150
175
200
250
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.