כל הפרויקטים
כיסוי עלויות לפונצ'ו
הפרויקט של
ראיה פרינוב
מגייסים את טוב ליבכם לעזור לנו לכסות את הוצאות הטיפולים של פונצ'ו בבית החולים!
102%
8,125
מתוך 8,000
3
ימים נותרו
67
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/05/2019

חברים! בזכותכם הגענו לסף המימון שלנו! היעד הבא שלנו הוא כיסוי העמלה והמע"מ של המימון עצמו - משמע, אנחנו ממשיכים לגייס. יש לנו שבועיים שלמים לגייס מעל ל100% מימון על מנת שנוכל לקבל לא פחות מחובנו שעומד על 8 אלף שקלים!

נותר רק לומר שאתם אדירים ואין לכם ספק כמה אנחנו מרגישים הערכה ואהבה לכל מי שהיה שם בשבילנו, עזר, תרם, שיתף, דיבר, ייעץ! תודות אישיות ישלחו אליכם במייל בימים הקרובים.

אוהבים,

ראיה והרנן


יקרים שלנו! עדיין זקוקים לעזרתכם בכל הכוח! 

אנחנו כרגע עומדים על 75% מימון ורצינו להוציא לכם הודעה של תודה ענקית והערכה מדהימה מעומק הלב שלנו!

נכון, פונצ'ו לא איתנו והשבוע הזה היה קשה מנשוא - כל דבר קטן מזכיר לנו אותה, כל כלבלב שאנחנו רואים אנחנו מבינים מה אנחנו הפסדנו והלב שלנו עדיין שבור. אבל עצם ההתגייסות העצומה שראינו של כולכם לעזור לנו לעבור את זה - פשוט גורם ללב שלנו להתאחות בחזרה. כמות האהבה שאנחנו מקבלים והתמיכה היא מדהימה ורצינו לומר לכם כמה שאנחנו מעריכים אתכם על זה!

אבל אנחנו עוד לא סיימנו ואנחנו חייבים להמשיך בכל הכח. נותרו לנו רק עוד 21 ימים לסיום הפרוייקט וחסר לנופחות מאלפיים שקלים, זה הכל!!!אם כל אחד מכם ישתף את הפרוייקט בוואטסאפ, בפייסבוק, באינסטגרם זה יכול להביא עוד תורם ועוד תורם ועוד תורם והכח הזה הוא כח עצום. הכי חשוב בשיתוף הוא להוסיף כמה מילים אישיות על מנת לעודד אנשים להבין שהם יהיו שותפים למשהו שגם אתם שותפים לו. נודה לכם על כל עזרה ועל כל שיתוף.

תזכרו - רק אם נגיע ל100% מימון התרומה תרד מכרטיס האשראי שלכם ורק אז נוכל לקבל את הכסף ולכסות את העלויות.

אוהבים ומודים מאד, ראיה והרנן ❤️


***5/5/19***

אנחנו כרגע על 68%, נותר רק עוד קצת על מנת שנוכל לכסות את חובנו לבית החולים! 

אחרי ששילמנו מקדמה של אלפיים שקלים קיבלנו אישור שהחוב ימתין עד שנכסה את התרומות, יש לנו עד סוף החודש הזה לסיים את הפרויקט!

נשמח לכל מאמץ אחרון וכל עזרה שיש - כל תרומה היא הצלה ענקית ואנחנו מודים עליה ומעריכים בטירוף! 

תודה לכל מי שעוזר לנו לעבור את זה!

---------------------------------------------------------------------------------------------

*עידכון חשוב*    

אנחנו בצער כבד ובנפש שבורה מודיעים כי פונצ'ו לא הצליחה לשרוד את הוירוס הארור והשאירה אותנו שבורי לב.

הסיפור הזה הוא בעל סוף עצוב ולא הצלחנו להציל את הקטנה שלנו ועם זה, לצערנו, אנחנו עדיין זקוקים לעזרתכם לכסות את עלויות הטיפול בבית החולים.  

אנחנו חייבים גם להודות לכל מי שתמך עד כה, גם כלכלית, גם נפשית - בלעדיכם הכל היה קשה הרבה יותר בעיקר לאור הסיומת הנוראית הזו. נודה לכל עזרה נוספת עד לסיום הפרויקט על מנת שנוכל לסיים את הכאב הזה בשקט מסוים.
-------------------------------------------------------------------


עיזרו לנו לשלם על טיפוליה של פונצ'ו ולהשיבה הביתה בריאה!

אחרי זמן רב של התלבטות, מעבר עיר והצלה של שני חתולי רחוב החלטנו לאמץ כלב. לא לקח הרבה זמן בין ההחלטה לבין הנסיעה שלנו לעמותה והוצאת פונצ'ו מהכלוב בו שהתה עם אחותה הקטנה. 

רק חמישה ימים אחרי ההצלה, אחרי שנקשרנו אליה בנימי נפשנו הגיע הרגע הנוראי בו הבהלנו אותה לבית החולים בית-דגן עם חשד לפרוו. 

מאז שבת ה20.4.19 פונצ'ו מאושפזת בבית-דגן. בתחילה הייתה מאושפזת במחלקת אישפוז רגילה, עם חום נוראי, הקאות, שלשולים ובעיקר בלי כוחות כלל מחוברת לאינפוזיה ואדישה לחלוטין. בתאריך ה24.4 היא הועברה לבידוד כשאומת שמדובר בוירוס הפרוו הנוראי. 

נכון, סיכוי ההישרדות של פונצ'ו הם רק 50%. אבל אנחנו מסתכלים על זה שיש לפונצ'ו 50% לחזור לחיבוק ולאהבה שלנו בחיים. 

מי שלא היה לו בעל חיים לעולם לא יבין את החיבור העמוק שאפשר ליצור ברגעים בודדים, ככה אנחנו מרגישים עם פונצ'ו. היא חלק מאיתנו, היא חלק מהמשפחה הנוכחית והעתידית שלנו ואנחנו נעשה הכל כדי שזה יצליח. 

אני והרנן, בן זוגי, שני סטודנטים. אני מסיימת שנת שיפורים אחרי שיש לי תואר ראשון בביולוגיה, אני עובדת כטכנאית במכון שינה ועובדת לילה אחרי לילה בלי יותר מידי הפסקות. הרנן כרגע בתואר השני שלו בביולוגיה במכון ויצמן וחי על מלגה, אסור לו לעבוד בשל כך. אין לנו הרבה עזרה כלכלית מכיוון ששנינו מגיעים ממקומות שהמזל לא שפר עליהם ואנחנו עדיין עובדים קשה ולא מתייאשים על מנת ליצור עתיד טוב יותר. 

כשאימצנו את פונצ'ו ידענו שיש הוצאות רבות. שילמנו 700 שקלים בלי היסוס רק בשביל שהיא לא תצטרך לשהות עוד חצי דקה בכלוב הנוראי בעמותה, קנינו לה את האוכל הטוב ביותר וכמי שעבדה כאסיסטנטית לוטרינר ידענו בדיוק מה יהיו העלויות של טיפול רגיל. רק לא חשבנו שרק 5 ימים לתוך הקשר שלנו איתה היא תפתיע אותנו בפרוו. 

בגלל שהיה מדובר כבר בהתחלה בחשד לפרוו פונצ'ו נכנסה מיד למערך טיפולים אגרסיביים שכללו בין היתר לקיחת דם מספר רב של פעמים, עירויים תת עוריים של מלחים, מנות דם, סוכרים, חומצות אמינו ושלל רחב של סוגי אנטיביוטיקה על מנת שהיא תהיה מכוסה לכל מה שיגיע, שכן מערכת החיסון שלה ירדה כמעט לאפס תיפקוד. לא צריך להסביר כמה הגורונת השמחה והשובבה הפכה להיות גוש פרווה אומלל וכאוב. 

העלויות של אישפוז כזה ארוך, עם כל הטיפולים שהיא קיבלה ותקבל מגיעים למעל ל8,000 שקלים (כן, אחרי שהצלחנו להשיג הנחה). שילמנו מקדמה של אלף שקלים וכעת מבקשים מאיתנו מקדמה נוספת מכיוון שהעלויות גדלו. אנחנו לא מצליחים לממן את כל האישפוז הזה בעצמנו ולכן עלה לנו הרעיון להיעזר בטוב ליבם של האנשים. 

אנחנו פונים אליכם בתקווה לעזור לנו לעזור לפונצ'ו. להחזיר אותה לביתנו בריאה ושלמה ולעזור לנו לכסות את החוב הנוראי הזה לבית החולים.
רק בזכות פיתחון הלב שלכם והחמלה שלכם ורק אם נצליח להשיג 100% מימון לפרויקט נוכל לשלם את חובנו לבית החולים, אשר עושה כל מאמץ להצלתה של פונצ'ו שלנו! 
בבקשה אל תתנו לנו להתמודד עם המצב לבד, אנחנו ופונצ'ו זקוקים לכם!

בחרו סכום לתרומה
50
75
120
200
300
500
750
1,000
מינימום 50 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.