כל הפרויקטים
גם לבנזי מגיע טיול
הפרויקט של
ההורים של בנזי - מעין ואש
הכלב שהציל לכם את החיים: הצטרפו אלינו ויחד נוכל להטיס את בנזי, ששירת ביחידת עוקץ, לטיול אחרי צבא ולהוקיר לו תודה על שירותו :)
90%
7,273
מתוך 8,100
1
ימים נותרו
60
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 27/05/2019

הכלב שהציל לכם את החיים ממש בלי ששמתם לב

מכירים אותו?
זוכרים את מבצע ׳קלוס סי׳ ? אוניית המשא האירנית שניסתה להבריח לעזה טונות של אמצעי לחימה? כנראה שלא… אבל כלב אחד זוכר.. מאות של מכולות מלאות בכל טוב.

אם יצא לכם להיות באיזור חברון בתקופת ׳שובו אחים׳ הנוראית, אוליי ראיתם אותו מתרוצץ במשך כמעט חודשיים בניסיון לתפוס את הבאד גייז..

ועוד ועוד..
ועוד

תכירו:


בנזי שלנו

בנזי הקדיש את מיטב שנותיו (6 שנים!!!) עבור שמירה על המדינה שלנו - ביחד אתכם נוכל אנחנו להשיב לו במעט ולתת לו חזרה

אמנם לא מדובר פה בתרומה להצלת חיים אבל מדובר בכלב שהציל חיים, והרבה! לא מגיע לו?

נעים מאוד :)

אנחנו מעין ואשריאל נשואים טריים שזוכים כרגע לטייל בעולם. הכסף שאנו נגייס ב״ה בעזרתכם ובזכותכם הולך לממן את הוצאות ההטסה של בנזי שלנו (ששירת עם מעין ביחידת עוקץ) אלינו לארה״ב. 

רק אם נגייס יחד איתכם 100% מהסכום אז בנזי שלנו יגשים חלום ויהיה המשתחרר הקרבי הכלבי הראשון!!! שיארוז את המלונה ויעלה על מטוס ל׳טיול אחרי צבא׳ שכל כך מגיע לו. רק ביחד נצליח!

אנחנו מזמינים אתכם בגאווה ובהתרגשות לקחת חלק בזכות ובהרפתקאה הזו ולבחור משמאלכם את הריבוע שמרגיש לכם הכי נכון>>>

אז תודה רבה לכם על הנתינה!! :) אתם בטח שואלים: איך נראה טיול אחרי צבא של כלב מעוקץ? וואלהה??? אנחנו עוד לא יודעים רק מפנטזים בינתיים חח . אבל מבטיחים לשתף בעתיד מדיי פעם במייל את כל מי שיקחו בזה חלק. בואו ננסה. שווה הצצה!!!

יש לכם זמן לסיפור המלא?!?!?!? אז תכינו קפהה :)))
 איך הכל התחיל?

מממ איך מספרים חוויות של כמעט חיים שלמים בכמה משפטים.. קצת קשוח לא? בואו ננסה..

בנזי (או בנו -תלוי אם אתם חברים) נכנס אל חיי במהלך השירות הצבאי שלי ביחידת עוקץ, בשנת 2012,  גור קטן ומפוחד ואני חושבת ששם באמת הבנתי מה זה אהבה ממבט ראשון.

זאת לא הייתה ההתחלה הכי נעימה. ליטרלי. כשציוותו אליי את בנזי לראשונה, אחרי מסע ארוך ומתיש הלכתי בהתרגשות אל הכלביה וקיבלו את פניי כלוב מלא קקי וגור קלמזי לחוץ ומקסים מעצם המהות שלו... אז אחרי שניקיתי את כל הבלאגן והתייצבתי איתו למסדר הרגשתי כמו אמא גאה מתרגשת ומותשת בסוף יום רגע אחרי שהחליפה טיטולים לאוצר שלה שלא מזמן הגיח לאויר העולם והיא זוכה להכיר את הקסם שהוא לאט לאט . וידעתי עמוק פנימה שהקשר הזה הוא הרבה יותר משירות צבאי. הוא לכל החיים ולא משנה מה...

אהבה בעומק קווי האוייב
עברנו שלוש שנים מלאות בחוויות של חיים שלמים, פעילויות, הפוגות, עליות וירידות ואפילו סכנת חיים ממשית מפעם לפעם. אבל בעיקר שלש שנים שמלאות באהבה הבנה וחברות שרק גדלה וגדלה. חבר לנשק, חבר למסע, חבר ללב, החבר בכי קרוב בתקופות הכי רחוקות. חבר שלא יכול לדבר במילים אבל לא מפסיק לנבוח אהבה.

שלוש שנים בהם יחדיו זכינו לצלשים והצלחות מבצעיות שלא היו מביישות צוותים שלמים אבל בעיקר זכינו האחד בשניה. במהלך השירות יצא לי לחשוב לא פעם מה יהיה הלאה? כשאני אשתחרר. ולא יכולתי לשאת את המחשבה שהשיחרור שלי יפריד בינינו. שאני אשתחרר והוא לא..

משתחררים כמעט ביחד
בסוף 2015 בתום השירות שלי נפרדו בצער דרכינו. בנזי היה מיועד להמשיך לשרת עם חיילת אחרת ואני ארזתי תרמיל ויצאתי לטיול אחרי צבא באפריקה. כמה חודשים אחרי כן הודיעו לי שבנו לא הצליח להשתלב שוב מבצעית. השבח לאל. מיד עליתי על טיסה חזרה ארצה ושיחררתי אותו מהצבא

אזרח על ארבע
מאז היינו ביחד 24/7, כמו אז בצבא, רק באזרחי. היינו הולכים ביחד לעבודה לטיולים ברחבי הארץ ולכל מקום, אתם יכולים לשאול את כל הנהגי אגד שעיקמו פרצוף וגם את אלו שחייכו. סופסוף התחיל השחרור האמיתי של בנזי. לאט לאט הוא נרגע מכל הלחץ הרעש והטראומה של השירות הצבאי וחזר לטבע האמיתי שלו כלב בית מתוק ואוהב שנהנה לרבוץ סתאם ככה בקרבת משפחה וחברים.  

שאש בן זוגי נכנס לתמונה מיד הפכנו לשלישיה הכי טבעית. הוא גם אמר ׳כן׳ בכלבית בהצעת הנישואים וכמובן שזלל לא מעט מהקינוחים בחתונה החברתית שעשינו באחד מימי השישי שטופי השמש של ירושלים.

פרידה, מסע, וגעגועים
כשהבנו שאנחנו יוצאים למסע שלנו מסביב לעולם רצינו שבנזי יהיה חלק בלתי נפרד מזה כמו תמיד, כמו כל מה שעשינו עד אז. אבל בזמנו זה היה נראה לנו בלתי אפשרי מבחינה בירוקרטית ורפואית להביא אותו איתנו למזרח הרחוק. אז ב״ה מצאנו לו בית מאמץ נפלא ועם מלא חיבוקים ודמעות נפרדנו ממנו בידיעה שהוא ביידים טובות ויצאנו בלב כבד למזרח...

אחרי שנה וחצי שבהן היינו בעשרה מדינות ואינספור חוויות הגענו לארה״ב מרוששים במטרה להרוויח מספיק כסף, לקנות וואן שנהפוך אותו עם הרבה אהבה לבית. ולצאת איתו למסע בכל רחבי אמריקה. מרגש? ממש. אבל להמשיך לטייל בלי בנו כבר לא מרגיש לנו ׳בית׳ יותר... 

החלום שלנו מעבר לפינה
אז עכשיו הזמן הזה הגיע, עכשיו החלום שלנו יותר ריאליסטי, בארה״ב זה אפשרי ובטוח ופשוט יחסית להביא חיית מחמד ולטייל איתה. לתת לבנו שלנו את הטיול אחרי צבא שכלכך מגיע לו בחברתנו, איתנו. והחלטנו גם ברגע של כנות. שלא משנה מה... מעכשיו לא מפרידים יותר את השלישיה שהיא אנחנו. החיים קצרים ומה שחשוב יותר מהכל זה הביחד. לא משנה איפה וכמה העיקר שנישאר יחד.

לחלום באמריקאית זה יקר
באמריקה החלום הכל כך מציאותי הזה כבר אפשרי ברוך ה׳ אבל הוא מאוד מאוד יקר. כרטיס טיסה עם כל הסידורים הנדרשים לבנו עולה 2250$ (שזהו סכום הפרוייקט). אנחנו שנינו עובדים קשה בשביל זה אבל כל ההכנות דורשות הרבה מעבר לסכום הטיסה ופה אתם אהובים נכנסים כל מי שמכיר כבר את הסיפור שלנו, המסע שלנו, או מי שמכיר עכשיו בקריאת שורות אלו וזה עושה לו משהו בלב... בכנות ובאהבה. הכסף הקסום שלכם הולך אך ורק על להביא לפה את בנזי היקר וכל השאר עלינו.

רק אם נגיע יחד ל-100% מהפרוייקט נוכל לגרום לזה לקרות. תעזרו לנו? 
האיחוד המתקרב מאוד מרגש אותנו. מה שתמיד מזכיר לנו שכולנו רקמה אחת שלאט לאט מגלה את עצמה. פשוט ככה. לכן אנחנו רוצים שכל מי מכם בני אדם יפים, את, אתה, אתם, חייזר שקוראים את זה  יזכו לקחת חלק בקסם הזה כמה שהלב שלכם נותן. מיליון..  כמה שקלים.. מילה אחת חמה..  מה שהלב נותן ורק מה שהוא נותן באהבה 

למעלה ממש משמאל יש תיבת תרומות שאם תלחצו בה על מה שמרגיש לכם נכון אז תוכלו להיות בטוחים שממש עוד מעט איפשהו בעולם יהיו זוג חמוד וכלב מקסים שנמצאים יחד, מאושרים, בזכות המעשה הקטן הזה שלכם, והלב שלהם רחב ומלא בהכרת הטוב, לך! במעשה אחד קטן ובמשמעות אחת גדולה!  לא שווה את זה? תודה רבה:)

בחרו סכום לתרומה
35
65
85
115
250
500
800
1,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.