כל הפרויקטים
התקווה האחרונה
הפרויקט של
שגיא מזרחי
עזרו לי ולבתי להתחיל מחדש חיים טובים יותר על ידי סגירת החובות האדירים שעומדים מולי ומאיימים על חיינו. בעזרתכם אוכל לתת תקווה לעתיד טוב יותר.
0%
250
מתוך 250,000
72
ימים נותרו
2
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/08/2019

שלום לכולם,

מעולם לא עשיתי כזה דבר ואני מתבייש שהגעתי לזה.

קצת עליי:

אני שגיא, בן 40 ואב לפעוטה בת שנתיים וחצי. הגעתי למצב שבו אני נמצא היום בשל שיקולים לא חכמים ונפילות שלי למצבים שלא ידעתי איך לצאת מהם. ולא התמודדתי איתם נכון. היום אני הרבה יותר חכם קיבלתי כלים כדי להתמודד (רווחה הפנו אותי להרצאה על התנהלות כלכלית נכונה) וגם קראתי הרבה איך לא להכנס לבור שבו אני נמצא היום. את הלקחים אני הפקתי ומוכן ליישם הכל. כבר היום אני חי בצמצום אדיר. וזה משהו שמלמד אותך צניעות והסתפקות במועט.

בתחום התעסוקתי עבדתי בתחום המחשבים והרשתות, וגם כשלא הייתי מושבת בבית, לא הצלחתי להשתלב בתחום. אני אוהב לבשל, לאפות לעזור לאנשים, מאד יצירתי. מנגן בגיטרה כותב, אוהב לטייל בארץ (כשהיה לי רכב הייתי יוצא עם הילדה כל סופש למקום אחר בארץ, עם עדיפות למקומות עם מים). אוהב לאהוב אך לבד כבר כמעט שנתיים. וללא אהבה זוגית... הרבה יותר. קשה לישון לבד כל לילה. להיות בלי בת זוג, ולהתמודד עם כל המצב בנוסף.

מתבייש שהגעתי לזה.. בן 40 עם תינוקת שמרוסק כלכלית. לא האמנתי שאגיע לזה. אני חי בפחד שכל דפיקה על הדלת היא זו של האנשים שיוציאו אותי מהבית. כל בוקר אני מתעורר ומפחד שהיום יהיה היום... אני לא רוצה לגור ברחוב.

מהות הפרוייקט:

פתחתי את הפרוייקט כדי לגייס את הכספים שאני כרגע חייב לנושים שדופקים על דלתי. אני מוגבל בכל דרך ואין לי הכנסות. התקווה היא שאצליח לגייס את הכסף ולתת לי ולילדה שלי אפשרות לחיים ללא פחד יומיומי. ללא מצב הישרדותי יום יומי בלי לדעת מה יהיה מחר..

פירוט החיים שלי נכון להיום:

אני פרוד כבר שנתיים ובבעיות כלכליות קשות עקב מצב כלכלי בלתי נסבל שהתחיל כשנולדה התינוקת שלי ובשל בעיות נפשיות של פרודתי נבצר מאיתנו להעסיק מטפלת, ואני נשארתי בבית עם הילדה במשך 9 חודשים. ללא הכנסה וללא תמיכה כלכלית מצד זוגתי בעבר. היום אני ניצב בפני חובות שכוללים עיקולים, לקחו לי את הרכב, אני לוקח את התינוקת שלי לכמה שעות בודדות וגם זה נעשה באוטובוסים. בשבוע האחרון הגעתי למצב שאין לי כסף לקנות אוכל, או טיטולים וכל דבר אחר.

אני כבר חודשיים בבית עקב תאונת עבודה, וביטוח לאומי לא ממש ממהר לשחרר לי את הכספים שמגיעים לי, שגם הם... יהיו טיפה בים. אני כרגע עם 17 שקלים בכיסי. בלי שום אפשרות להכנסה. לא שילמתי את החשבונות שלי כבר כמה חודשים.

בעל הדירה כבר הודיע לי על פינוי ושהוא לא רוצה לחדש איתי את חוזה השכירות כי למשך כל השנה האחרונה פיגרתי בתשלומים. כבר יש מכתב מבית משפט שתוך 30 יום (שהפכו כבר ל15) אני מחוייב לפנות את הבית.

אין לי משפחה שתעזור. אין חברים. אין שום דבר. אני במצב של דיכאון, על סף ייאוש, לא יודע מה לעשות. אם מפנים אותי זה פשוט לגור ברחוב, ואז לא יהיה לי בכלל אפשרות להביא את הילדה אליי. אאבד כל זכות לטפל בה. לא לקחתי אותה אליי בפעמיים האחרונות כי פשוט אין לי אוכל או טיטולים בשבילה.

אני בוכה, הרבה. חסר אונים מול המצב. והנושים רק ממררים את חיי מיום ליום, פרודתי לא עושה לי חיים קלים, מתישה אותי נפשית. אני כבר לא מסוגל לעמוד בזה. אין לי לאן ללכת, מבקש את עזרתכם, לצאת מהמצב הבלתי אפשרי הזה לכסות את החובות לאפשר לי ולתינוקת שלי גג מעל לראש. במידה והפרוייקט יצליח - זה יתן דרך חדשה לי ולבתי.

נקרע לי הלב שאני לא יכול לספק לה אפילו את המינימום הדרוש, שלא לדבר על משחקי התפתחות שרציתי לקנות לה, 3 משחקים ב60 שקלים וגם את זה אין לי... כואב לי. בבקשה אם יש לכם אפשרות לעזור, לתת לנו דף חדש ונקי לתת לילדה שלי עתיד, ולי אפשרות לתת לה בית. אשמח לעזרה... אפילו 100 שקל יעזרו לי עכשיו לפחות לקנות אוכל.

גובה החובות שלי הוא 400,000 ש"ח. אני כבר כמעט חודש נמצא בדירה בלי הסכמת הבעלים כי פשוט אין לי לאן ללכת ואין לי אפילו לשלם לו את ה4000 שאני חייב לו מיידית, ועוד 2500 שלוויתי מאדם שבקושי מכיר אותי ואין לי פרצוף מולו כי בגלל שהמעסיק מתכחש לתאונת עבודה, לא שילם לי משכורת וגם שיקר בטפסים של ביטוח לאומי, אני לא יודע בכלל אם אקבל את השכר המגיע לי. עזרתכם... בבקשה... בסופו של דבר, כל הצרות שלי זה כלום. אני ילד גדול ויכול לסבול בשקט כמו שעשיתי עד היום.

אבל ברגע שזה מגיע לזה שהילדה שלי לא יכולה לבוא אליי כי אין לי אוכל... זה כבר אני לא מסוגל. תודה לכל מי שיוכל לסייע לי לצאת מהמצב הנורא. אין לי כבר לאן לפנות.

התקווה לעתיד במידה והגיוס יצליח:

אני אדם בעל פוטנציאל אדיר וכוח רצון וחוסן נפשי ענק, שפשוט לא עשה חישובים נכונים, ונפלתי בפח מספר פעמים ולא התמודדתי נכון עם הבעיות שלי. וזה שאני במצב הזה כל כך הרבה זמן ולא פניתי לפתרונות קשים או התמכרויות (אני לא שותה ולא מעשן כלום) אומר הכל. אני מחזיק את עצמי חזק כל יום ולו רק בשביל הילדה שלי.

הרצון והיכולת קיימים. ובעזרתכם, הגיוס יצליח - זה יתן לנו מקפצה ענקית ואפשרות פשוט להתחיל מחדש את החיים. אני לא אעצור ואמשיך קדימה בכל הכח!!!! להרים אותי ואת הילדה שלי הכי גבוה שיש! דברים פשוטים כמו ללכת לקניון ולקנות לה גלידה - יהיו אפשריים! ללכת לחנות ולקנות לה צעצוע שהיא אוהבת ולא להסביר לה כל הזמן למה אבא לא יכול לקנות לה... ולהסב את תשומת לבה למשהו אחר. את הלקחים שלי אני הפקתי והבנתי איפה לא הייתי בסדר ומה הטעויות שלי. לא אחזור עליהן. אני אשקיע את כל מרצי בהתקדמות קדימה. הלוואי וגם אצליח להשתלב בשוק העבודה בתחום שיקדם אותי בחיים ויגרום לי להרגיש נחוץ וחיוני שוב. אני אקום בבוקר עם חיוך וסיבה לחיות.

סיכום:

אשמח אם תקחו חלק במהלך שישנה מקצה לקצה את החיים שלנו. כל תרומה תעזור. גיוס הכספים במידה ויצליח - יתן לי ולילדה שלי פתח לתקווה חדשה ולחיים ללא פחד. אני רוצה לתת לילדה שלי הווה ועתיד בטוח ומאושר. עזרו לנו בבקשה להגשים חלום: לחיות חיים הוגנים. להיות מאושרים. לקום כל בוקר ולדעת שהשמיים הם הגבול!

תודה.

מכל הלב,

שגיא מ. (הנסיכה הקטנה שלי שולחת חיבוק מלא אהבה לכולכם:)

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.