כל הפרויקטים
לסיים את התואר
הפרויקט של
חן
אני סטודנטית לקלינאות תקשורת העבודה לא מספיקה למימון הלימודים ורק בעזרתכם אצליח לסיים את התואר אשמח לסיוע כלכלי, בחרו תשורה ואודה לתרומה!
0%
0
מתוך 7,000
67
ימים נותרו
0
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/08/2019

הצטרפו אליי ויחד עם תרומתכם אצליח להשלים את לימודי התואר שלי!

רק ביחד נגיע ל-100% ואצליח לסיים את התואר! ההצלחה שלי לגמרי תלויה ותעשה בעזרתכם.

עליי-

שמי חן, אני בת 24, סטודנטית,מלצרית ובייביסיטרית, כלומר כל עבודה תבוא בברכה! ועדיין... שנה ב' באה לסיומה בקרוב וכרגע נראה כי אין ביכולתי לעמוד בתשלומים ויהיה עליי לעשות הפסקה בתואר. הלימודים שלי הם 3.5 שנים וחצי שנה נוספת של למידה למבחני משרד הבריאות. הלימודים אינטנסייבים וכוללים שיעורים פרונטליים חמישה ימים בשבוע. החלום שלי הוא לסיים את הלימודים ולהגיע לשוק העבודה, להחזיר לחברה באמצעות מקצוע שחסר במגזר הציבורי.

רגע.. אז מה זה בעצם קלינאות תקשורת?

מקצוע פרה-רפואי שמטרתו לסייע בתקשורת שפתית ושמיעתית. קלינאיות תקשורת מטפלות במגוון תחומים- ילדים בעלי קשיי שפה, מבוגרים לאחר פגיעות ראש ואירוע מוחי, ביצוע בדיקות שמיעה והתאמת מכשירים, טיפול בגמגום, טיפול בקול, טיפול בתקשורת לאוכלוסייה מיוחדת ועוד ועוד ועוד... 

איך הגעתי לתחום?

הבחירה בקלינאות תקשורת היא לא מקרית, הגעתי אליה בעקבות קרבה משפחתית וצורך של קרוב משפחה לטיפול בידי קלינאית תקשורת. והקלינאית? היא שינתה את חייו. ככה החלטתי מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה, להשפיע באופן דומה על חיי אנשים. מטרת חיי היא לשנות ולסייע ולכן בחרתי במקצוע שעושה את זה, מעבר להתנדבות..

למה אני צריכה עזרה?

אמי אם חד הורית, ויש לי שני אחים קטנים שהיא צריכה לכלכל ולכן אין ביכולתה לעזור לי רבות.

בטרם התחלתי ללמוד עבדתי שלוש שנים במלצרות וחסכתי כל שקל ללימודים, ועדיין... לא הספיק, ניסיתי, חסכתי, שיניתי אורח חיים ולא הספיק.

הפרוייקט הוא במטרה לסייע לי לסיים את הלימודים ולא לבצע הפסקת לימודים בשל קושי בתשלום שכר לימודים, שכר דירה וחשבונות. רק בזכותכם ובזכות תרומתכם זה אפשרי!

עזרו לי לסיים ללמוד מקצוע חשוב ושחסר בשוק,

כל מטרתי בעתיד היא לעזור לאחר.

אני מזמינה אתכם לסייע, לבחור תשורה ותרומה לפרוייקט:)

***הסרטון לקוח מתוך האגודה הישראלית של קלינאי התקשורת ומשמש כסרטון הסברתי המופץ במטרה לחשוף את הציבור הישראלי לתפקיד קלינאי התקשורת בישראל.

בחרו סכום לתרומה
40
80
120
200
500
1,000
7,000
10,000
מינימום 40 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.