כל הפרויקטים
קייטנת "יובל" בסדנא
הפרויקט של
סיירת אפרת
כמידי שנה אנחנו בנ"ע אפרת מארגנים את קייטנת הסדנא- קייטנה לילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים. החניכים זקוקים לנו, ואנו מזמינים אתכם לקחת חלק!
29%
2,360
מתוך 8,000
50
ימים נותרו
6
תורמים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 15/07/2019

אנו, סניף בני עקיבא סיירת אפרת, מזמינים אתכם להצטרף אלינו להוצאת קייטנת "יובל" בסדנת השילוב שבגבעות !

אנו, סניף בני עקיבא אפרת, מזמינים אתכם להצטרף אלינו. במסגרת שיתוף הפעולה ארוך הטווח שלנו עם סדנת השילוב שבגבעות, בקיץ הקרוב, כמו כל קיץ בתשע עשרה השנים האחרונות, אנו רוצים לקיים את קייטנת "יובל" בסדנא, ע"ש סג"מ יובל היימן שנהרג במבצע "צוק איתן" שהיה פעיל בסניף וחונך אוהב בקייטנות הסדנא.

סדנת שילוב הינה פרויקט שילוב בגוש עציון אשר מסייע לילדי החינוך המיוחד ש"נופלים בין הכיסאות". רבים מהם לא הצליחו למצוא פתרון לבעיותיהם במערכת החינוך המיוחד.

הקייטנה נמשכת שבוע שלם המוקדש כולו למפגש בין חב"ב ובין ילדי הסדנא - מפגש חוויתי, חינוכי, מעשיר וערכי הכולל פעילויות, סדנאות, טיולים והפעלות- כולם לשם החוויה, השמחה והכיף שבמפגש של הסניף עם הסדנא.

ביחד איתכם נוכל להרים את הקייטנה. הציוד, הארוחות, ההפעלות וכל הדברים הנוספים הנכללים בקייטנה מתבססים על תמיכות של נדיבים רבים - וכאן אתם נכנסים!

השנה הקייטנה תיערך בתאריכים ג'-ז' אב, 4-8 לאוגוסט.

אנו - חב"ב, בוגרי הסניף וחניכי הקייטנה שמחים להזמין אתכם ליטול חלק בפרויקט האדיר הזה, בכדי שגם השנה תצא לפועל קייטנה מצוינת ובלתי נשכחת, כמו כל הקייטנות במשך תשע עשרה(!) השנים האחרונות.

אם יש לכם שאלות, נשמח אם תפנו אלינו!

רק אתכם זה יקרה. בואו ותצטרפו אלינו לדבר הענק הזה.

תודה על שיתוף הפעולה!

בחרו סכום לתרומה
35
50
120
200
500
800
1,000
10,000
מינימום 35 ש״ח
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.